Pramoniniai sudėjimo ant paletės robotai

Sudėjimo ant paletės galimybės šiuolaikiniu greičiu

 

Kawasaki sudėjimo ant paletės robotai suteikia galimybes atlikti paėmimo-padėjimo užduotis itin dideliu greičiu. RD080N roboto ranka atlieka 900 ciklų (400 mm aukštyn-žemyn ir 2000 mm kairėn-dešinėn judesiai) per valandą su 80 kg svoriu, o CP180L robotas pasiekia rinkos segmente didžiausią net 2,050 ciklų per valandą skaičių dirbant su 130kg svoriu.

 

Kompaktiškas pritaikymas

 

Kawasaki RD080N roboto ranka sukurta pritaikymui situacijose kur reikalingas kompaktiškas didelio greičio sudėjimo ant paletės sprendimas. Nepaisant liekno vietą taupančio dizaino RD080N dirba su svoriais iki 80 kg ir gali sukrauti produktus į didesnį nei 2 metrų aukštį.

Vietą ir energiją taupantis valdiklis

CP serijos E03 valdiklis yra vos 25% dydžio lyginant su standartiniu sudėjimo ant paletės valdiklio dydžiu (arba 41% su transformatoriumi) ir telpa po konvejeriais ar kita įranga. E03 valdiklio energijos rekuperacijos sistema generuoja elektros energiją roboto stabdymo metu ir taip sumažina elektros suvartojimo sąnaudas bei CO2 emisijas.

Plačiau: Kawasaki_Palletizing-Series

Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt.  Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.