Pizzato galiniai jungikliai

Platiname visą labai plačią modulinių jungiklių gamą, kuri skirstoma į standartines versijas, taikomas sunkiomis darbo sąlygomis, gamykliškai sujungtas (Pre-wired) ir mikroseriją. Standartinė ir sunkių sąlygų serijos yra visiškai modulinės konstrukcijos, esant poreikiui galima sukeisti aktuatorius, kontaktų blokus ir net jungtis.

 

Pizzato galinis jungiklis. Pagrindinės savybės:

 

+Modulinė konstrukcija
+Temperatūrinis diapazonas nuo –20 iki +180 °C

Pizzato Elettrica“ modulinio galinio jungiklio bloko pasirinkimo galimybės:

Aktuatorius (arba galva) – tai galinio jungiklio dalis, atsakinga už mechaninio judesio (pozicijos) perdavimą jutikliui suveikti. „Pizzato“ siūlo įvairių tipų jungiklių aktuatorius: mygtukinius (įvairių aukščių, montuojamus šalia lynų ar laidų, su šratuku ir kitus), svirtinius (įvairių fiksuotų ilgių, koreguojamo ilgio, dvisvirčius, su įvairiais ratukais), strypinius, anteninius (su fiksuota stebimo judesio kryptimi arba suveikiančius nuo judesio į bet kurią pusę) ir lyninius. Visus šiuos aktuatorių tipus, esant poreikiui, galima apsukti ant jungiklio korpuso. „Pizzato“ taip pat siūlo aktuatorius su mechanine perkrovimo funkcija, skirtus naudoti įrenginiuose, kuriuos, prieš perkraunant, operatoriaus būtinai turi apžiūrėti („with reset“).

Kontaktų blokai yra pritaikyti įvairioms kontaktų grupėms: 1NO–1NC, 1NO + 1NC, 2NC, 2NO, 1NO + 2NC, 3NC, 2NO + 1NC. Taip pat galima pasirinkti ir suveikimo tipą: sulėtintą („slow action“), momentinį („snap action“), persidengiantįjį, uždelsto suveikimo, uždelsto ir išskirto tarp atskirų konktaktų grupių suveikimo, su nepriklausomų konktaktų grupėmis, su tranzistoriniais kontaktais ir su auksu dengtais sidabriniais kontaktais.

Jungiklio jungtys yra įvairių tipų: su skylėmis tiesioginiam laidų pajungimui (M16, M20, PG11, PG13,5 arba su sudvejintomis skylėmis), su M12 jungtimi (iki 12 vietų), su PG sandarikliais (plastikiniais arba metaliniais) arba su laidu platesnei integracijai atlikti.

 

Pagal korpuso dydį ir tipą „Pizzato“ galiniai jungikliai skiriami į:

 • Sunkių darbo sąlygų („heavy-duty“) seriją, kurioje esantys jungikliai yra pagaminti iš metalo (FD, FL ir FC) arba technopolimerų (FP).
  Apsaugos klasė IP67, pritaikyti dirbti esant nuo –25 iki +80 °C (nuo –40 °C su parinktimi T6) temperatūrai.
 • Standartinio tipo seriją, kurioje esantys jungikliai yra pagaminti iš technopolimerų (FR, FX ir FK) arba metalo (FM ir FZ).
  Apsaugos klasė IP67, pritaikyti dirbti esant nuo –25 iki +80 °C (nuo –40 °C su parinktimi T6) temperatūrai.
 • Gamykliškai aktyvuota kompaktiška serija „Prie-wired“, kuri pasižymi itin aukšta apsaugos klase (IP69K). Montuojami įrengimuose, kuriuos būtina plauti (net aukštu slėgiu). Taip pat svarbu, kad šios serijos aktuatorių svirtys metalinės. Korpusai metaliniai (NA ir NB) arba technopolimeriniai (NF).
  Apsaugos klasė IP67 ir IP69K, pritaikyti dirbti esant nuo –25 iki +80 °C (nuo –40 °C su parinktimi T6) temperatūrai.
 • „Mikro“ serija – smulkūs jungikliai, kuriuos galima sublokuoti. Jų korpusai technopolimeriniai.
  Apsaugos klasė IP20 arba IP40 (MS ir MF), IP65 (MK). Pritaikyti dirbti esant nuo –25 iki +85 °C (MS ir MF) ir nuo –40 iki +85 °C (MK) temperatūrai.
 • „Pizzato“ taip pat siūlo sprogiai aplinkai (ATEX) pritaikytas įvairių serijų jungiklių versijas:
  „Heavy-duty“ serijoje – FD ir FL,
  Standartinėje serijoje – FM,
  „Prie-wired“ serijoje – FA.
  Apsaugos klasė IP67, išskyrus FL ir FD (IP66).
  Darbinė temperatūra: FD, FL, FM ir FA nuo –20 iki +60 °C (EX7) ir nuo –20 iki +70 °C (EX4 / EX8) FD ir FL.
 • Jungikliai, pritaikyti dirbti aukštoje temperatūroje:
  „Heavy-duty“ serijoje – FD, pritaikyti dirbti iki +180 °C (IP67).
  „Mikro“ serijoje – MF, pritaikyti dirbti +180 °C (IP20) arba MK, pritaikyti dirbti +120 °C (IP40).
 • Jungikliai specialioms programoms: signaliniai su užlaikomu kontaktu (FR573-M2), su elektriniu perkrovimu („electrical reset“), skirti elektros spintoms, ir kiti.

Sandėlyje nuolat turime platų „Pizzato Elettrica“ galinių jungiklių pasirinkimą.

 

Esame oficialūs pasaulyje puikiai žinomo italų gamintojo „Pizzato Elettrica“ atstovai. Šio 1984 metais įkurto gamintojo produkcija paženklinta „100% Made in Italy“ kilmės ženklu. Vienas pagrindinių „Pizzato Elettrica“ produktų segmentų yra galiniai jungikliai.

„Pakmarkas“ siūlo itin plačią „Pizzato“ galinių jungiklių gamą, kurių gaminami jungikliai yra moduliniai. Tai didelis privalumas naudotojui, nes pasikeitus įrenginių parametrams galima pasukti ar apkeisti jungiklio aktuatorių, konktaktų blokus ar net jungtis.

 

Daugiau naudingos informacijos rasite kataloguose:

 

Pizzato galinių jungiklių užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.