fbpx

Užsakyk naujienlaiškį ir laimėk prizą!

Tvarus vystymasis

Tvarus vystymasis

Tvarumo tikslai

Įgyvendindami tvaraus vystymosi principus siekiame šių tikslų:

  • EKONOMINIŲ (kurti vertę akcininkams; patenkinti klientų poreikius; tobulinti produktus ir paslaugas; skatinti naujoves);
  • APLINKOSAUGOS (veiksmingai naudoti gamybos atliekas ir gamtos išteklius; vykdyti sistemingą aplinkos stebėseną; laikytis aplinkosaugos teisės aktų; būti pavyzdžiu tiekėjams);
  • SOCIALINIŲ (gerbti žmogaus teises; užtikrinti sveikas ir saugias darbuotojų darbo sąlygas; palaikyti atvirus santykius su bendruomene ir prisidėti prie jos vystymosi).

Tvaraus vystymosi ataskaitos

Kviečiame susipažinti su „PakMarko“ Tvarumo ataskaita 2022. Daugiau kasmetinių įmonės ataskaitų rasite www.unglobalcompact.org. Ataskaitos parengtos naudojant Pasaulinės atskaitingumo iniciatyvos GRI G4 gaires.

Pirmas žingsnis prisidedant prie nuoseklaus klimato pokyčių mažinimo yra žinoti, kur esame šiandien, kiek mūsų veikla sukuria taršos. Todėl parengėme CO2 pėdsako skaičiavimo metodiką ir užsibrėžėme vertinimo ribas. Kviečiame skaityti mūsų pirmają CO2 pėdsako ataskaitą 2021.

Verslo etika ir antikorupcija

„PakMarkas“ netoleruoja jokios korupcijos. Mūsų santykiai su darbuotojais, klientais, partneriais ir valstybe yra sąžiningi ir skaidrūs. Laikomės įstatymų, mokame numatytus mokesčius, skaidriai atsiskaitome su darbuotojais. Atvirai nurodome keliamus reikalavimus ir vertinimo kriterijus tiekėjams, verslo partneriams, sutartyse aiškiai apibrėžiame bendradarbiavimo sąlygas.

Siekdami elgtis atsakingai, teigiame, kad „PakMarkas“ niekada nesiūlys ir nežadės jokio tiesioginio ar netiesioginio atlygio jokiems valstybės pareigūnams, politinių partijų atstovams ar privatiems asmenims, siekdamas verslo pranašumų ar lengvatų.

Jei „PakMarko“ darbuotojai siūlo ar reikalauja atlygio už priimamus verslo sprendimus, prašome informuoti el. paštu kokybe@pakmarkas.lt

Dėkojame,

Jūsų užklausa išsiųsta