Palečių ritininiai takeliai

Prekiaujame EBT2S ritinėliais su stabdžiu, kurie naudojami siekiant užtikrinti saugumą sandėlyje.

 

Palečių ritininių takelių specifikacija

 

Darbų saugai sandėlyje teikiamas didžiausias prioritetas. Dėl šios priežasties „Euroroll“ kompanijos inžinieriai sukūrė stabdantį ritinėlį EBT2S ir per pastaruosius 30 metų nuolat jį optimizavo. Šie ritinėliai reguliuoja transportuojamų prekių greitį ant ritininio konvejerio. Iš įprastų tuščiosios eigos stabdžių jie išsiskiria dėl trumpo pavarų reakcijos ir įjungimo laiko.

Stabdžių tuščiosios eigos ritinėlis (EBT2S) susideda iš 3 pakopų planetinės pavaros. Su kiekvienu apsisukimu pavara spaudžia išcentrines stabdžių trinkeles prie ritinėlio korpuso – stabdymo jėga proporcinga taikomam stabdymo momentui. Tokiu būdu stabdžių ritinėliai sulaiko transportuojamus padėklus pastoviu greičiu.

Stabdžių ritinėlių atstumą ir teisingą stabdžių ritinėlių tipą lemia keli veiksniai:

  1. Riedėjimo takelio konstrukcija ir talpa;
  2. Ritinėlio nuokrypis;
  3. Perduodamos prekės savybės (dydis, svoris, jautrumas, statinės formos);
  4. Stabdžių ritinėlio pasipriešinimas;
  5. Aplinkos sąlygos, pvz. drėgmė, šaltis ar šiluma.

 

Rekomendacijos

  • Kiekvienoje paletės vietoje (ritinėlių sistemoje su nuolydžiu) turi būti sumontuotas bent vienas ritinėlis su stabdžiu, tik tada galima pasiekti reguliuojamą greitį be pagreičio ir padidintos jėgos.
  • Padėklo riedėjimo ritinėliais (ritinėlių sistemoje su nuolydžiu) greitis niekada neturėtų viršyti 0,3 m/sek. Kai stabdžių ritinėliai yra tinkamai išdėstyti, riedėjimo greitis yra 0,1–0,2 m/sek.
  • Svarbu, kad stabdžių ritinėlių ir stabdžių konvejerio ritinėlių pakaba būtų tinkamai sureguliuota, priklausomai nuo padėklo svorio ir nuolydžio.
  • Dėl trinties tarp stabdžių ritinėlio ir vežamos prekės (konvejerio ritinėlio ar padėklo) pasiekiamas neslystantis kontaktas ir pastovus transportavimo greitis.
  • Taikomas temperatūros diapazonas nuo -30 °C iki + 45 °C. Padėklo svoris – nuo 80 kg iki 1400 kg.

Daugiau informacijos apie palečių ritininius takelius rasite Euroroll kataloge.

 

Palečių ritininių takelių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt ir padėsime išsirinkti tinkamiausius ritininius takelius.