Universalūs etikečių spausdintuvai

Bendra universalių spausdintuvų informacija

Universalūs lipnių etikečių spausdintuvai pasižymi lengvu valdymu. Spausdintuvų tarnavimo laikas yra ne trumpesnis nei 5 metai.

Spausdintuvų užsakymas

Jei kilo klausimų, mes visada pasiruošę į juos atsakyti. Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt.

Prekiaujame šiais universaliaisiais etikečių spausdintuvais:CAB SQUIX serijos spausdintuvai CAB A8+

SQUIX spausdintuvai išsiskiria patogiu valdymu, greitu spausdinimu, universalumu bei kompaktiškumu. Gali būti naudojami gamyboje ir biure. Gali dirbti 8 val. per parą be pertraukos. Numatomas tarnavimo laikas – 5 metai.

 

CAB SQUIX spausdintuvams būdingos savybės:

 • spausdintuvo galvutė ir varantysis velenas yra keičiami labai greitai, naudojantis komplekte esančiu įrankiu;
 • 200 dpi galvutę galima pakeisti į 300 ir 600 dpi bei atvirkščiai;
 • spausdintuvas turi didelį, šviečiantį tamsoje, liečiamą operatoriaus ekraną. Galima pasirinkti spausdintuvo valdymo kalbą – lietuvių, rusų, anglų;
 • labai greitai dirbantis procesorius ir didelė operatyvinė atmintis;
 • prie kompiuterio gali būti prijungtas per USB, COM, tinklo jungtis (10/100 Base T); galimas USB į LPT
  adapteris, turi aštuonias jungtis.

 

CAB SQUIX 4 spausdintuvams būdingos savybės

Galvutė yra pritaikyta spausdinti tik šiluminio pernešimo būdu. Jos apsauginis sluoksnis labai plonas – tai leidžia itin preciziškai perduoti šilumą dažjuostei, o tai lemia aukštą spausdinimo kokybę. Galvutė nepritaikyta dirbti vėsiomis ir drėgnomis sąlygomis.

Daugiau informacijos apie CAB SQUIX 4 spausdintuvus rasite: CAB SQUIX 4.

 

CAB SQUIX 4.3 spausdintuvams būdingos savybės

Galite įsigyti CAB SQUIX 4.3 spausdintuvą su 200 dpi arba 300 dpi galvute. Galvutė pritaikyta dirbti vėsiomis ir drėgnomis sąlygomis. Galimos dažjuostės – vaško, vaško dervos  ir dervos pagrindo.

Spausdintuvo komplektą sudaro: spausdintuvas SQUIX 4.3 su 200 arba 300 dpi galvute, programa maketavimui ir spausdinimui „Cab Label Lite“, naudojimo instrukcija, maitinimo laidas, įpakavimas.

Galime pasiūlyti šiuos CAB SQUIX 4.3 spausdintuvams naudingus priedus: išorinį išvyniotuvą, išorinį suvyniotuvą, karpytuvą, specialų dangtį elektronikos pramonei, specialų dangtį maisto pramonei ir kt.

Daugiau informacijos apie CAB SQUIX 4.3 spausdintuvus rasite: CAB SQUIX 4.3.

 

CAB SQUIX 6.3 spausdintuvams būdingos savybės

Spausdintuvo galvutė pritaikyta spausdinti tiesioginio šiluminio poveikio būdu (ant termopopieriaus). Jos apsauginis sluoksnis storas – tai apsaugo galvutę nuo mechaninio poveikio, bet neleidžia itin preciziškai perduoti šilumą substratui, kas lemia vidutinišką spausdinimo kokybę. Galvutė pritaikyta dirbti vėsiomis ir drėgnomis sąlygomis.

Daugiau informacijos apie CAB SQUIX 6.3 spausdintuvus rasite: CAB SQUIX 6.3.


CAB A8+ spausdintuvas skirtas A4 formato lipnioms etiketėms spausdinti. Spausdinant ant plačių etikečių juostų, stiprėja dažjuostės glamžymasis. A8+ spausdintuve ši problema išspręsta paprastai ir efektyviai — dažjuosčių rulonų velenai tvirtinami iš abiejų galų, todėl jie visada lygiagretūs varančiajam velenui, o tai užtikrina tolygų dažjuostės ir popieriaus juostų tempimą ir raukšlių išvengimą.

A8+ spausdintuvo spausdinimo kokybė labai aukšta, įmontuotos 300 dpi galvutės. Spausdintuvai A8+ gali būti naudojami ir gamyboje, ir biure.

Kaip ir visuose universaliuose spausdintuvų klasės modeliuose, A8+ spausdintuvuose įdiegtas patogus valdymas: spausdintuvas turi didelį, 4 eilučių, šviečiantį tamsoje operatoriaus ekraną. Galima pasirinkti spausdintuvo valdymo kalbą — lietuvių, rusų, anglų, vokiečių.

Šie įrenginiai pritaikyti dirbti iki 8 val. per parą be pertraukos. Numatomas tarnavimo laikas – 5 metai.

Spausdintuvo CAB A8+ techninės savybės:

 • spausdinama dviem būdais: šiluminio pernešimo būdu (spausdintuvo galvutė pakaitina dažjuostę, dažjuostės rašalas suskystėja ir prilimpa prie popieriaus paviršiaus) bei šiluminiu būdu (spausdintuvo galvutė pakaitina specialaus, šilumai jautraus popieriaus paviršių, kuris pakeičiaspalvą);
 • spausdinimo skiriamoji geba – 300 dpi;
 • spausdinimo greitis iki 150 mm/s
 • spausdinimo plotis – 216 mm;
 • galvutės tipas – plokščia;
 • etiketės aukštis – 10–650 mm;
 • vidinis laikrodis ir datos skaitliukas;
 • procesorius – 266 MHz;
 • dažjuostė – vaško, vaško/dervos ir dervos pagrindo;
 • išmatavimai (aukštis x plotis x ilgis) – 274 x 352 x 446 mm;
 • masė – 15 kg;
 • galingumas – 500 W;
 • aplinkos sąlygos: temperatūra 10 ÷ 350 C, oro drėgnumas iki 80 %.

 

Daugiau informacijos apie CAB A8+ spausdintuvą rasite: CAB A8+.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt.