Transportavimo grandinės

Transportavimo grandinių asortimentas

 

Savo asortimente turime daug įvairių pločių ir medžiagų grandinių – nuo plastikinių iki nerūdijančiojo plieno. Su dideliu džiaugsmu pristatome naujos kartos PFX grandines ir modulines juostos, kurioms nereikia tepimo. PFX yra specialus plastikų junginys, sukurtas specialiai grandinei ar juostai dirbti esant daliniam tepimui arba visai be tepimo, kai yra keliami dideli greičio, našumo ir efektyvumo reikalavimai. PFX sukurtas siekiant sumažinti trintį tarp grandinės ir produkto bei trintį kreipiamiesiems elementams, kai nenaudojama jokia tepimo sistema. Tokie produktai taip pat saugo nuo dulkių dirbant ekstremaliomis sąlygomis ir nuolat palaiko mažą trintį dirbant didele jėga – taip užtikrinamas ilgesnis produkto tarnavimo laikas. Negana to, fluorescencinė PFX produktų spalva gerai matoma, todėl sukuriamos saugios darbo sąlygos.

 

Plastikinės grandinės:

a) Tiesios
b) Posūkinės
c) Posūkinės su sparneliais (TAB)
d) Akumuliacinės
e) Su guminiu paviršiumi
f) Grandinės su pagriebimo gumomis
g) Posūkinės su padidintu posūkio kampu
h) Posūkinės grandinės, kurioms nereikia tepimo
i) Naujos kartos PFX grandinės (be tepimo)

 

Nerūdijančiojo plieno grandinės:

a) Tiesios grandinės
b) Posūkinės grandinės
c) Grandinės su guminiu paviršiumi

Daugiau naudingos informacijos rasite Movex kataloge

 

Transportavimo grandinių užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Jei Jus domina, kokius konvejerius tiekiame, siūlome apsilankyti kategorijoje Konvejeriai. Jei ieškote kitų dalių ar sistemų, apsilankykite kategorijoje Konvejerių komponentai.