fbpx

Užsakyk naujienlaiškį ir laimėk prizą!

Susipažinkime

Susipažinkime

„Pakmarkas” šiandien

Esame vienas iš produktų ženklinimo, inžinerinių pakavimo bei gamybos automatizavimo sprendimų lyderių Baltijos šalyse.

Pagrindinė gamybos bazė įsikūrusi Lietuvoje, šalia Vilniaus. Turime filialus Latvijoje ir Vokietijoje. Bendradarbiaujame su daugiau kaip 1 tūkst. gamybos įmonių Lietuvoje, Europoje ir už jos ribų.

Per ilgus įmonės veiklos metus įdiegėme naujausias technologijas, subūrėme kvalifikuotų specialistų komandą. Visa tai užtikrina paslaugų teikimo tikslumą ir greitį, gamtą tausojančią gamybą bei aukštą paslaugų kokybę.

Mūsų istorija

„PakMarką“ 1994 m. įsteigė du inžinerijos mokslų studentai. Vienas pirmųjų produktų, sukėlęs vėją Lietuvos rinkoje, buvo maistinė plėvelė duonai pakuoti.

Vėliau atsirado ir etiketės. Sunku įsivaizduoti, kad pirmoji etikečių spausdinimo mašina galėjo tilpti ant rašomojo stalo. Šiandien esame ilgiausią patirtį turinti spausdinimo ant pakuočių bendrovė visame regione. Kitos dvi stabiliai laikančios įmonę kolonos – inžineriniai sprendimai bei prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais.

Šmaikštus šūkis „Pagaukit vėją – supakuosim!”, prieš dvidešimt metų gimęs  bendrovės viduje, iki  šiol puikiai atitinka jos dvasią: kad ir koks netikėtas būtų noras, sprendimas jam bus surastas.

Kodėl mes esame

„PakMarko” misija – teikti profesionalius ženklinimo, pakavimo ir automatizavimo sprendimus.

„PakMarko” vizija – užtikrinta kokybė ir ilgalaikis bendradarbiavimas, pasiūlytos naujovės.

Vertybės:

  • dėmesys klientui,
  • nuolatinis tobulėjimas ir kompetencija,
  • komandinis darbas,
  • pagarba darbuotojams ir verslo partneriams,
  • noras pirmauti.

Dėkojame,

Jūsų užklausa išsiųsta