Pramoniniai padėjimo-paėmimo robotai

Universalūs R serijos robotai yra mažų ir vidutinių robotų etalonas pramonėje. Kompaktiškas dizainas, greitis ir plati darbo zona suteikia galimybę pritaikyti robotus įvairiose pramonės šakose.

 

Pramoninių padėjimo-paėmimo robotų naudojimas

 

Y serijos paėmimo-padėjimo robotai naudojami produktų surinkimo, komplektavimo, sudėjimo į dėžes sprendimuose įvairiuose pramonės sektoriuose. Šios serijos robotai skirti itin greitam darbui plačiame judesių diapazone.

Itin didelis greitis
Lengvos R serijos roboto rankos kartu su didelės galios motorais užtikrina pramonėje pirmaujantį akseleraciją ir greitį. Įsibėgėjimo greitis automatiškai prisitaiko prie apkrovos ir roboto pozos tam, kad būtų užtikrintas optimalus našumas ir trumpiausias ciklo laikas.

Nuo 0.27s trunkantys Y serijos delta robotų ciklai suteikia galimybę pasiekti maksimalų našumą.

Platus judesių diapozonas
Platus R serijos robotų judesių diapozonas reiškia didesnę darbo zoną ir lankstumą. Y serijos robotų darbo zona idealiai tinka didelio greičio sprendimams, kur reikalingas platus judesių diapozonas.

Apsauga nuo Išorinio poveikio
R serijos robotų ašys ir elektros jungtys yra atsparios vandeniui. Galinė ašis atitinka IP67, o likusios ašys IP65 klasifikaciją. Galima ir visos roboto rankos apsauga pagal IP67 standartą.

YF03N roboto ranka gali būti plaunama tiek rūgštiniais, tiek šarminiais valikliais, todėl puikiai tinka darbui su maisto produktais kuriems būtina švari aplinka. Taip pat YF002N ir YF003N modėlių robotuose naudojami tik maistiniai tepalai atitinkantys pramonės standartus.

Aukštas sukimo momentas
Didelės galios motorai kartu su standžia R serijos robotų rankų konstrukcija suteikia aukštą sukimo momentą ir leidžia didelę apkrovą.

Vietos taupymas
Lieknas R serijos rankų dizainas reikalauja nedaug vietos gamybos patalpose. Dėl to vienoje vietoje gali būti įdiegti keli robotai neprarandant našumo.

Plačiau:

Kawasaki_Y-Series
Kawasaki_R-Series

 

Pramoninių padėjimo-paėmimo robotų užsakymas

Susisiekite telefonu +370 685 68096 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.