Lazerinis spausdintuvas Markem Imaje SmartLase C600

Lazeriniai ženklinimo įrenginiai garantuoja stabilų gamybos darbą be jokių eksploatacinių medžiagų. Dėl modernių inžinerinių sprendimų šie spausdintuvai dirba dideliu greičiu ir didina Jūsų gamybos efektyvumą.

 

Pramoninis lazerinis spausdintuvas – SmartLase C600

 

Tai pažangiausias Markem-Imaje CO2 lazerinis spausdintuvas, kuris užtikrina aukštos kokybės ženklinimą ant PET butelių, stiklo, etikečių, lanksčių plėvelių, popieriaus/kartono, metalų ir daug kitų paviršių. Spausdintuvas pritaikytas darbui prie sudėtingiausių, didelio našumo pakavimo linijų.

 

Pagrindiniai SmartLase C600 spausdintuvo privalumai:

 

  • Aukštos raiškos nenutrinamas ženklinimas;
  • Patobulinta intuityvi vartotojo sąsaja užtikrina paprastą integravimą ir valdymą (iki 20% efektyvesnis operatoriaus darbas);
  • C600 įdiegtos pramonės 4.0 technologijos;
  • 60 W galingumo spausdinimo modulis;
  • Nėra papildomų išlaidų eksploatacinėms medžiagoms ar išoriniam aušinimui;
  • Tvarus, priežiūros nereikalaujantis ženklinimo įrenginys.

Daugiau naudingos informacijos:

SmartLase C600 spausdintuvo savybės
SmartLase C600 spausdintuvo pritaikymas

 

Lazerinių spausdintuvų užsakymas

Norėdami pasitarti su mūsų specialistu, susisiekite telefonu +370 685 53164 arba el. paštu donatas.dominas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Markem-Imaje tai patikimas pramoninių ženklinimo įrenginių gamintojas, priklausantis pasaulinei grupei Dover Corporation. Įmonė siūlo plačiausią asortimentą produktų ir pakuočių ženklinimo srityje. Esame vienintelis oficialus gamintojo Markem Imaje atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.