Gravitaciniai konvejerių ritinėliai

Kompanija „Euroroll“ gamina gravitacinius ir varomuosius konvejerių ritinėlius bei jų sandėliavimo sistemas, skirtas padėklų ir kartoninių dėžių transportavimui.

„PakMarkas“ siūlo platų šio gamintojo konvejerių ritinėlių, gaminamų iš plieno, nerūdijančio plieno, plastiko ir aliuminio, asortimentą.

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

 

Gravitacinių konvėjerių ritinėlių pritaikymas

Turime lengvų, vidutinių ir didelių apkrovų tuščiosios eigos ritinėlių. Jie gali būti naudojami beveik visur: kartoninių ir kitokių dėžių, plieninių konteinerių, taip pat padėklų ir kitų transportuojamų prekių gabenimui.

 

Bendrieji techniniai duomenys:

  • Maksimalus ritinėlio montavimo ilgis 1500 mm;
  • Minimalus ritinėlio montavimo ilgis 100 mm;
  • Temperatūros diapazonas nuo –28 °C iki +80 °C.

 

Danga

Gravitaciniai ritinėliai gali būti padengti PU medžiaga. Galite rinktis iš PU Baytec (juodos spalvos) ir įvairaus kietumo (70–90° Shore), kurie yra pasirenkami esant temperatūrai nuo –28 °C iki +80 °C.

Paviršiui galite pasirinkti miltelinį dažymą arba grūdinimą, PTFE, chromą, PU, PVC arba PUR dangas, taip pat daugelį kitų dangų tipų.

 

Variacijos

Galimi vamzdžių tipai: D16 × Th1;  D20 × Th1,5;  D30 × Th2;  D40 × Th1,5;  D50 × Th1,5;  D60 × Th2;
D80 × Th2;  D88,9 × Th2,9.

Galite pasirinkti tikslius DIN 625 rutulinius guolius, tiekiamus 2RS ir ZZ, arba specialius sklandžiai veikiančius guolius.

Paviršiui galite pasirinkti miltelinį dažymą arba grūdinimą, PTFE, chromą, PU, PVC arba PUR dangas, taip pat daugelį kitų dangų tipų.

 

Flanšai (kreipiamieji diskai)

Flanšai nukreipia vežamas prekes, išlaikydami jas centre ir neleisdami joms pakrypti į šoną.

Siūlome dvi versijas: A – (plieniniai/cinkuoti) perimetru suvirintas variantas; B -(plieniniai/cinkuoti) pusiniai korpusai, susukti tarpusavy.

 

Ašys ir ašių apdirbimas

„Euroroll“ gaminamos ašys yra iš ryškiai cinkuoto ir karštai cinkuoto plieno (DIN EN 10277-3 arba EN 10278-h), taip pat iš nerūdijančio plieno (1.4305).

Daugiau informacijos apie gravitacinius konvejerių ritinėlius rasite Euroroll kataloge.

 

Gravitacinių konvejerių ritinėlių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt ir padėsime išsirinkti tinkamiausią prekę.

Tvirtus ir kokybiškus „Euroroll“ produktus drąsiai rekomenduojame maisto pramonės ir kitoms gamybos įmonėms, logistikos kompanijoms, sandėliavimo įmonėms.

Daugiau kaip 40 metų veikiančiai įmonei produktų saugumas ir preciziška kokybė yra pirmoje vietoje – visas sistemas ir komponentus įmonė kuria ir gamina išskirtinai Vokietijos įmonės būstinėje.