Motorizuoti konvejeriai

  • Plokštelinių grandinių konvejeriai ir jų mazgaiŠie konvejeriai naudojami tuščių ir užpildytų butelių, stiklainių bei kitų vienetinės taros produktų technologiniams srautams organizuoti įvairiose maisto ir ne maisto produktų fasavimo ir pilstymo linijose.
  • Velenėlių konvejeriai 

    Naudojami įvairioms pakuotėms, dėžėms, ant padėklų sukrautoms prekėms ir t. t. transportuoti. Plačiai naudojami sandėliavimo sistemose įvairiems kroviniams iškrauti ir pervežti.

  • PVC juostų konvejeriai 

    Galima naudoti įvairiose pramonės šakose – nuo konditerijos gaminių iki statybinių medžiagų gamybos. Juostinių konvejerių kokybė leidžia juos panaudoti tokiose aukštus sanitarinius reikalavimus keliančiose srityse kaip maisto, kosmetikos ir kitos pramonės šakos.

  • Modulinių juostų konvejeriai 

    Modulinių juostų konvejeriai yra plačiai taikomi įvairiose pramonės šakose. Yra didelis konvejerių juostų pasirinkimas, leidžiantis tiksliai pritaikyti įrenginį konkrečiai užduočiai įvykdyti.

Susisiekite su mumis. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą