Motorizuotas konvejeris

Konvejerių specifikacijos:

 

  • Plokštelinių grandinių konvejeriai ir jų mazgai

Šie konvejeriai naudojami tuščių ir užpildytų butelių, stiklainių bei kitų vienetinės taros produktų technologiniams srautams organizuoti įvairiose maisto ir ne maisto produktų fasavimo ir pilstymo linijose.

  • Velenėlių konvejeriai

Naudojami įvairioms pakuotėms, dėžėms, ant padėklų sukrautoms prekėms ir t. t. transportuoti. Plačiai naudojami sandėliavimo sistemose įvairiems kroviniams iškrauti ir pervežti.

  • PVC juostų konvejeriai

Galima naudoti įvairiose pramonės šakose – nuo konditerijos gaminių iki statybinių medžiagų gamybos. Juostinių konvejerių kokybė leidžia juos panaudoti tokiose aukštus sanitarinius reikalavimus keliančiose srityse kaip maisto, kosmetikos ir kitos pramonės šakos.

  • Modulinių juostų konvejeriai

Modulinių juostų konvejeriai yra plačiai taikomi įvairiose pramonės šakose. Yra didelis konvejerių juostų pasirinkimas, leidžiantis tiksliai pritaikyti įrenginį konkrečiai užduočiai įvykdyti.

Motorizuotų konvejerių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Daugiau pasirinkimo: Konvejeriai