Varomieji konvejerių ritinėliai

Prekiaujame gamintojo „Euroroll“ varomaisiais ir gravitaciniais konvejerių ritinėliais bei jų sandėliavimo sistemomis, skirtomis padėklų ir kartoninių dėžių transportavimui.

„PakMarko“ konvejerių ritinėliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, nerūdijančio plieno, plastiko ir aliuminio.

 

Varomųjų konvejerių ritinėlių užsakymas

 

Susisiekite telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt ir padėsime išsirinkti tinkamiausią prekę.

Galime pasiūlyti ypatingai platų „Euroroll“ varomųjų ritinėlių konvejeriams pasirinkimą.

 

Ritinėliai su mechaniškai įstatytais grioveliais

Tokio tipo ritinėliai leidžia transportuoti produktus naudojant apvalius diržus. Diržų skersmuo – 5 mm arba 6 mm. Didžiausias gautas griovelio gylis – 6 mm. Naudojami įvairių tipų ir dydžių dėžėms. Didžiausia ritinėlio su pavaros galvute apkrova yra 300 N (dėl mažos apvalios juostos traukos jėgos).

 

Ritinėliai, skirti naudoti su daugiasluoksniais diržais

Šių ritinėlių pavaros galvutės grioveliai leidžia naudoti daugiasluoksnius Poly-V diržus. Pagrindinis pranašumas prieš grandininę pavarą – pasiekiamas didesnis greitis ir žymiai mažesnis triukšmo lygis.

Idealiai tinka lengvų ir vidutinio svorio krovinių, pvz., kartoninių dėžių, konteinerių, padangų, gabenimui. C serijos gaminiai taip pat gali būti naudojami daugelyje kitų pramonės sričių.

 

Ritinėliai su dantytais juostiniais skriemuliais

Idealiai tinka lengviems kroviniams vežti varomais ritininiais konvejeriais. Pavaros galvutė, skirta dantytiems diržams, leidžia transportuoti lengvus ir vidutinio svorio transportuojamus krovinius. Didesnis greitis pasiekiamas esant žymiai mažesniam triukšmo lygiui nei naudojant grandininę pavarą.

Jų pranašumai: didelis transportavimo greitis ir žemas triukšmo lygis. Šie ritinėliai ypač tinka naudoti sausose, nedulkėtose patalpose.

 

Ritinėliai su viena/dvigubomis žvaigždutėmis

Šie varomieji konvejerių ritinėliai pritaikyti sunkiasvorių krovinių gabenimui. Skirti pirmiausia padėklams ir plieniniams konteineriams, taip pat kitoms sunkiasvorėms prekėms.

Varomieji ritinėliai su dvigubomis žvaigždėmis leidžia judėti prijungus pavarą tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

 

Kūginiai ritinėliai

Naudojami varomame ir nemotorizuotame konvejeryje. Jie plačiai taikomi dėžėms, konteineriams ar padangoms gabenti. Ritinėlių kūgiškumas yra 1,8° arba 2,2°.

Tvirti kūginiai elementai yra atsparūs dilimui ir smūgiams, slopina triukšmą ir išsiskiria dideliu atsparumu oro sąlygoms. Jie naudojami su 30 mm ir 50 mm vamzdžiais.

Itin tvirtus ir kokybiškus „Euroroll“ produktus drąsiai rekomenduojame maisto pramonės ir kitoms gamybos įmonėms, logistikos kompanijoms, sandėliavimo įmonėms.

Daugiau kaip 40 metų veikiančiai įmonei produktų saugumas ir precizinė kokybė yra pirmoje vietoje – visas sistemas ir komponentus įmonė kuria ir gamina išskirtinai įmonės būstinėje Vokietijoje.

 

Daugiau informacijos apie varomuosius konvejerių ritinėlius rasite Euroroll kataloge  bei telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.