Termopakavimas

Bendra informacija apie termo pakuotę

 

Poliolefino (POF) termosusitraukianti plėvelė gali būti dviejų tipų: pusiau rankovės arba juostos formos. Naudojamos nuo šilumos susitraukiančios pakavimo medžiagos (termomedžiagos); termo plėvelė.

 

Plačiau apie termopakavimą

 

Telefonu ir el. paštu: +37052052900info@pakmarkas.lt

Pusiau rankovės formos plėvelė yra skirta uždaram paketui formuoti, pakuojant pavienius produktus arba jų grupes. Juosta skirta uždaram arba iš dalies uždaram paketui formuoti.

Termoplėvelės pakuotės savybės

Poliolefino plėvelė yra minkšta, atspari dūriams, skaidri ir blizgi, glaudžiai apgaubia net ir netaisyklingos formos produktą. Šią plėvelę paprasta naudoti – ji tinka visų tipų automatiniams ir pusiau automatiniams pakavimo įrenginiams.

Dirbame tik su kruopščiai atrinktais ir patikimais, pasaulyje geriausiais medžiagų tiekėjais, kurie užtikrina aukščiausią medžiagų kokybę, rūpinasi aplinka ir žmonėmis.

BAKALĖJOS PRODUKTŲ PAKUOTĖ

  • Nuo šilumos susitraukiančios pakavimo medžiagos (termomedžiagos) Nuo šilumos susitraukianti poliolefino (POF) plėvelė (termoplėvelė) gali būti dviejų tipų: pusiau rankovės formos arba juostinė.
  • Pusiau rankovės formos plėvelė yra skirta uždarai pakuotei formuoti, pakuojant pavienius produktus arba jų grupes. Juostinė plėvelė skirta uždarai arba iš dalies uždarai pakuotei formuoti.
  • Poliolefino plėvelė yra minkšta, atspari dūriams, skaidri ir blizgi ir glaudžiai apgaubia net ir netaisyklingos formos produktą. Be to, šią plėvelę paprasta naudoti – ji tinka visų tipų automatiniams ir pusiau automatiniams pakavimo įrenginiams.
  • Dirbame tik su kruopščiai atrinktais ir patikimais pasaulyje geriausiais medžiagų tiekėjais, kurie užtikrina aukščiausią medžiagų kokybę, rūpinasi aplinka ir žmonėmis.
  • Šios pakavimo medžiagos tinka pakuoti ne maisto produktus, tačiau taip pat ir žaislus, kosmetiką, farmacijos produktus, baldų pramonės gaminius.

DARŽOVIŲ IR VAISIŲ PAKUOTĖ

  • Į termoplėvelę dažnai pakuojami kukurūzai, obuoliai, paprikos, pomidorai, kopūstai, bananai ir kt. Nuo šilumos susitraukiančios pakuotės priglunda tarsi oda arba paliekama šiek tiek oro.
  • Papasakokite mums, kokius produktus reikia pakuoti, ir mes pateiksime Jums rekomendacijų dėl plėvelės.
  • Šios pakavimo medžiagos tinka pakuoti ne maisto produktus, tačiau taip pat ir žaislus, kosmetiką, farmacijos produktus, baldų pramonės gaminius.

 

Termo pakuočių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.