Termopakavimas

BENDRA INFORMACIJA:

Poliolefino (POF) termosusitraukianti plėvelė gali būti dviejų tipų: pusiau rankovės arba juostos formos. Naudojamos nuo šilumos susitraukiančios pakavimo medžiagos (termomedžiagos); termo plėvelė.

Pusiau rankovės formos plėvelė yra skirta uždaram paketui formuoti, pakuojant pavienius produktus arba jų grupes. Juosta skirta uždaram arba iš dalies uždaram paketui formuoti.

Poliolefino plėvelė yra minkšta, atspari dūriams, skaidri ir blizgi, glaudžiai apgaubia net ir netaisyklingos formos produktą. Šią plėvelę paprasta naudoti – ji tinka visų tipų automatiniams ir pusiau automatiniams pakavimo įrenginiams.

Dirbame tik su kruopščiai atrinktais ir patikimais, pasaulyje geriausiais medžiagų tiekėjais, kurie užtikrina aukščiausią medžiagų kokybę, rūpinasi aplinka ir žmonėmis.

Kreipkitės ir mes visuomet pateiksime geriausią galimą sprendimą!

BAKALĖJOS PRODUKTŲ PAKUOTĖ

  • Nuo šilumos susitraukiančios pakavimo medžiagos (termomedžiagos) Nuo šilumos susitraukianti poliolefino (POF) plėvelė (termoplėvelė) gali būti dviejų tipų: pusiau rankovės formos arba juostinė.
  • Pusiau rankovės formos plėvelė yra skirta uždarai pakuotei formuoti, pakuojant pavienius produktus arba jų grupes. Juostinė plėvelė skirta uždarai arba iš dalies uždarai pakuotei formuoti.
  • Poliolefino plėvelė yra minkšta, atspari dūriams, skaidri ir blizgi ir glaudžiai apgaubia net ir netaisyklingos formos produktą. Be to, šią plėvelę paprasta naudoti – ji tinka visų tipų automatiniams ir pusiau automatiniams pakavimo įrenginiams.
  • Dirbame tik su kruopščiai atrinktais ir patikimais pasaulyje geriausiais medžiagų tiekėjais, kurie užtikrina aukščiausią medžiagų kokybę, rūpinasi aplinka ir žmonėmis.
  • Šios pakavimo medžiagos tinka pakuoti ne maisto produktus, tačiau taip pat ir žaislus, kosmetiką, farmacijos produktus, baldų pramonės gaminius.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime geriausią galimą sprendimą!


DARŽOVIŲ IR VAISIŲ PAKUOTĖ

  • Į termoplėvelę dažnai pakuojami kukurūzai, obuoliai, paprikos, pomidorai, kopūstai, bananai ir kt. Nuo šilumos susitraukiančios pakuotės priglunda tarsi oda arba paliekama šiek tiek oro.
  • Papasakokite mums, kokius produktus reikia pakuoti, ir mes pateiksime Jums rekomendacijų dėl plėvelės.
  • Šios pakavimo medžiagos tinka pakuoti ne maisto produktus, tačiau taip pat ir žaislus, kosmetiką, farmacijos produktus, baldų pramonės gaminius.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime geriausią galimą sprendimą!