fbpx

Standartai ir metodai

heading

Standartas ISO 9001

Atsisiųsti ISO 9001 : 2015

Kokybė – mūsų prioritetas.

Kiekvienas įmonės darbuotojas yra atsakingas už kokybės politikos įgyvendinimą.

Mes žinome, kad sėkmingos veiklos pagrindas – atliekamų darbų kokybės užtikrinimas, pastovus darbo proceso gerinimas ir nuolatinis tobulėjimas.

Standartas ISO 14001

Atsisiųsti ISO 14001 : 2015

Mums rūpi mus supančios aplinkos išsaugojimas. Nuo pat įmonės įkūrimo siekiame vykdyti žaliavas ir resursus taupančią gamybą, užtikrinti tinkamą atliekų šalinimą, pastovią produkto kokybę.

Daug dėmesio skiriame naudojamoms medžiagoms, kad jas vėliau galima būtų perdirbti. Aplinkos apsaugos vadybos sistema padeda identifikuoti bei kontroliuoti realų ir potencialų poveikį aplinkai, kurį gali daryti „PakMarko” veikla, produktai ar paslaugos.

BRC standartas

Atsisiųsti BRC sertifikatas_2021-2022

Tai pakuočių ir pakavimo medžiagų standartas (angl. British Retail Consortium), kuris užtikrina, kad įmonėje pagamintos etiketės, pakuotės atitiktų aukščiausius kokybės ir gamybos higienos reikalavimus.

Standartas apibrėžia taisykles, kurių turi laikytis gamintojai, tiekiantys produktus, galinčius tiesiogiai liestis su maistu.

FSC standartas

Atsisiųsti FSC gamybos grandinės standartas (FSC®C133563)

Įsidiegę tarptautinį FSC® (angl. Forest Stewardship Council) gamybos grandies standartą, galime geriau patenkinti klientų poreikius – etiketes spausdiname ant FSC sertifikuoto popieriaus.

FSC standartas suteikia gamintojams ir produktų vartotojams garantiją, kad sertifikuota žaliava pagaminta iš medienos, gautos iš miško, kuriame palaikoma ekologinė pusiausvyra atsodinant medžius.

DPG sertifikatas

Atsisiųsti PDF failą DPG sertifikatas

Esame viena iš nedaugelio įmonių Europos Sąjungoje, turinčių teisę spausdinti etiketes su DPG depozito ženklu Vokietijos gėrimų rinkai.

Tam, kad užtikrintume DPG ženklo saugumą, esame įpareigoti naudoti specialias technologijas ir dažus bei laikytis griežtų reikalavimų.

Dėkojame,

Jūsų užklausa išsiųsta

Pakmarkas

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką