fbpx

Užsakyk naujienlaiškį ir laimėk prizą!

Standartai ir metodai

Standartai ir metodai

BRCGS standartas

Atsisiųsti BRCGS sertifikatas_2024-2025
Atsisiųsti Kokybės, produkto saugos ir aplinkosaugos politika

Sertifikavimas pagal šį standartą patvirtina, kad įmonė atitinka šias kokybės sistemas: RVASVT (rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų) sistemą, geras gamybos praktikas, geras higienos praktikas, geras laboratorines praktikas.

Standartas apibrėžia taisykles, kurių turi laikytis gamintojai, tiekiantys produktus, galinčius tiesiogiai liestis su maistu. Taip pat užtikrina, kad įmonėje pagamintos etiketės, pakuotės atitinka aukščiausius kokybės ir gamybos higienos reikalavimus.

Standartas ISO 14001

Atsisiųsti ISO 14001 : 2015
Atsisiųsti Kokybės, produkto saugos ir aplinkosaugos politika

Mums rūpi mus supančios aplinkos išsaugojimas. Nuo pat įmonės įkūrimo siekiame vykdyti žaliavas ir resursus taupančią gamybą, užtikrinti tinkamą atliekų šalinimą, pastovią produkto kokybę.

Daug dėmesio skiriame naudojamoms medžiagoms, kad jas vėliau galima būtų perdirbti. Aplinkos apsaugos vadybos sistema padeda identifikuoti bei kontroliuoti realų ir potencialų poveikį aplinkai, kurį gali daryti „PakMarko“ veikla, produktai ar paslaugos.

Kasmet vertiname įmonės veiklos poveikį aplinkos kokybei. Susipažinti su įmonės „Ūkio subjektų monitoringo ataskaitomis“ galite paspaudę ant žemiau pateiktų nuorodų:

  1. Ūkio subjektų monitoringo ataskaita, 2023 m. I ketvirtis
  2. Ūkio subjektų monitoringo ataskaita, 2023 m. II ketvirtis
  3. Ūkio subjektų monitoringo ataskaita, 2023 m. III ketvirtis
  4. Ūkio subjektų monitoringo ataskaita, 2023 m. IV ketvirtis
  5. 2024 m. I ketvirčio aplinkos monitoringo ataskaita
  6. Ūkio subjektų aplinkos monitoringo metinė ataskaita, 2023 m.

Standartas ISO 9001

Atsisiųsti ISO 9001 : 2015
Atsisiųsti Kokybės, produkto saugos ir aplinkosaugos politika

Kokybė – mūsų prioritetas.

Kiekvienas įmonės darbuotojas yra atsakingas už kokybės politikos įgyvendinimą.

Mes žinome, kad sėkmingos veiklos pagrindas – atliekamų darbų kokybės užtikrinimas, pastovus darbo proceso gerinimas ir nuolatinis tobulėjimas.

FSC standartas

Atsisiųsti FSC gamybos grandinės standartas (FSC®C133563)

Įsidiegę tarptautinį FSC® (angl. Forest Stewardship Council) gamybos grandies standartą, galime geriau patenkinti klientų poreikius – etiketes spausdiname ant FSC sertifikuoto popieriaus.

FSC standartas suteikia gamintojams ir produktų vartotojams garantiją, kad sertifikuota žaliava pagaminta iš medienos, gautos iš miško, kuriame palaikoma ekologinė pusiausvyra atsodinant medžius.

DPG sertifikatas

Atsisiųsti PDF failą DPG sertifikatas

Esame viena iš nedaugelio įmonių Europos Sąjungoje, turinčių teisę spausdinti etiketes su DPG depozito ženklu Vokietijos gėrimų rinkai.

Tam, kad užtikrintume DPG ženklo saugumą, esame įpareigoti naudoti specialias technologijas ir dažus bei laikytis griežtų reikalavimų.

Dėkojame,

Jūsų užklausa išsiųsta