Konvejerių maitinimo šaltiniai

Konvejerių maitinimo šaltinių specifikacija

 

Tvirti perjungimo režimo maitinimo blokai, turintys IP54 apsaugos klasę, yra sumontuoti būtent ten, kur reikalinga ypač žema apsauginė įtampa, nereikia skirstomosios spintos, todėl kabelių ilgis yra daug trumpesnis. Erdvę taupantys perjungimo režimo 24 V arba 48 V maitinimo šaltiniai turi 50 proc. didesnę maksimalią galią, integruotą stabdžių sistemą, automatizuotą galios ribotuvą ir reguliuojamąją kabelio apsaugą. Jie taip pat gali atlikti integruotą būsenos analizę per LED arba signalo kabelį į programuojamąjį loginį valdiklį (PLC). Jungiklis, kurį galima apsaugoti nuo įsijungimo, leidžia atlikti priežiūros darbus atskirose konvejerio dalyse, kai kitos dalys vis dar veikia.

Konvejerių maitinimo šaltinių užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Konvejeriai – mums artima tema, tad ne tik juos parduodame, bet ir išsamiai konsultuojame. Jei ieškote kitokių dalių ar sistemų, apsilankykite kategorijoje Konvejerių komponentai.