Pizzato saugos durų vyriai, užraktai ir rankenos

Esame oficialūs pasaulyje puikiai žinomo italų gamintojo „Pizzato Elettrica” atstovai. Šio 1984 metais įkurto gamintojo produkcija paženklinta „100% Made in Italy“ kilmės ženklu, aukšta IP apsaugos klase (iki 69K) ir gali dirbti ypač žemoje (iki -40°C) temperatūroje. Vienas pagrindinių „Pizzato Elettrica“ produktų segmentų yra saugos grandinės komponentai.

 

Platiname saugos durų išmanius vyrius, užraktus bei rankenas

Šie produktai naudojami pramonėje siekiant apsaugoti personalą nuo pavojingų zonų, kur dirbanti įranga gali sužaloti patekusį žmogų. Produktai signalizuoja varčių padėtį saugos grandinei, gali turėti šviesos indikatorius, kuriais informuoja operatorių apie esamą pavojaus būklę, pagal numatytus parametrus – užrakina arba atrakina duris. Pagrindinės savybės:

+Galimybė užsakyti sustiprintas produktų versijas (heavy duty)
+Pritaikyti veikti net ypač žemoje –40 °C temperatūroje

 

Vyriai su integruotais padėties jutikliais (HP-HC serija) , kuriuos galima lengvai perkalibruoti kitam varčių atsidarymo jutimo kampui. Maksimalus varčių jutimo kampas 90°. Maksimalus varčių atidarymo kampas 180°. Esant poreikiui sumontuoti sunkesnes varčias galima pigiau užsakyti vizualiai tokius pat vyrius, bet be integruoto jutiklio.

Paprastesnei instaliacijai galimos šios išpildymo moduliacijos:

Vyrių dizainas pagal dydį, jungčių galimybės (M12 jungtis arba laisvas kabelis (viršun, žemyn arba į vidinę vyrio pusę, tiesiai į duris ar staktą)) ir kontaktų blokai.

Vietoms kur švara ir higiena yra itin svarbu (maisto ar farmacijos pramonei) skirta nerūdijančio AISI316L plieno vyrių versija HX.  Skirtingai nei HP ar HC vyrius HX vyrius galima užsakyti ir su elektroniniu (tranzistoriniu) kontaktų bloku, bei integruotais indikaciniais šviesos diodais.

 

Kita Pizzato alternatyva varčių pozicijai justi yra saugos jutikliai (FD, FL ir FC su XX95 arba FR, FM,
FX, FZ ir FK  su XX96
) su specifiniais strypiniais aktuatoriais, kurie mechaniškai sujungiami su varčių vyriais.

Kai nėra galimybės sumontuoti vyrių su integruotais jutikliais, arba mechaniškai per spec. strypinį aktuatorių pajungti saugos jutiklį prie vyrio – Pizzato siūlo dar vieną analogą – svirtelinius aktuatorius mechaniškai sujungiamus su pačių varčių šonais (C1 , C2, C3, C4 ir C5). Šie aktuatoriai gali būti sumontuoti su saugos jutikliais FR, FM, FX, FZ ir FK.

 

Saugos užraktai (interlock):

 • su mechaniniu atrakinimo uždelsimu (FD arba FP su XR2) skirti montuoti ant varčių kurios apriboja priėjimą prie pavojingų įrengimų, keliančių grėsmę net po išjungimo (pavyzdžiui: didelę inerciją turintys skriemuliai, pjovimo diskai, frezos ir t.t.). Šie užraktai atitinka ISO 14119 saugos standartą. Galimybė užsakyti skirtingo laiko uždelsimo užraktą nuo 5 iki 20 sekundžių
 • su raktu (FD arba FP su XX99) skirti užtikrinti tvarką, kad tik autorizuotas operatorius galėtų prieiti prie pavojingos įrangos. Šie užraktai atitinka ISO 14119 saugos standartą.
 • su elektroniniu užraktu (FG) gal būti atrakinamos nuo įtampos (nuo 12V iki 230V DC/AC) padavimo arba ją nutraukiant (energised / de-energised solenoid). Užrakto maksimali jėga 2800N. Esant poreikiui galima užsakyti užraktus su integruotais signaliniais šviesos diodais (4 pasirinkimai), su raktu ar avariniu mygtuku.  Maksimali aktuatoriaus laikymo jėga 2800 N. 
 • Kompaktiška elektroninio užrakto versija FS turi pagrindines FG užraktų savybes, išskyrus šiuos pasirinkimus: avarinis mygtukas, raktas, indikaciniai šviesos diodai.
 • Su elektroniniu užraktu ir RFID (versija NG) turi pagrindines FG užraktų savybes ir unikalų spynos ir aktuatoriaus suporavimą. Atitinka SIL3+ reikalavimus. Galima sujungti net iki 32 spynų nuosekliai naudojant vieną kabelį. Elektroniniai saugos išėjimai OSSD, galima užsakyti fasadinį dangtelį su integruotais HMI elementais, iki 3 mygtukų. Maksimali aktuatoriaus laikymo jėga 9750 N.
 • Kompaktiška elektroninio užrakto versija su RFID versija NS turi pagrindines NG savybes, išskyrus galimybę sumontuoti HMI mygtukus į dangtelį. Tačiau galima užsakyti avarinio atrakinimo (atsuktuvu arba raktu) ertmes. Maksimali aktuatoriaus laikymo jėga 2100 N.

 

Pizzato saugos rankenos P-KUBE naudojamos įrengimų aptvarose yra paprastas, lengvai pritaikomas, patvarus ir efektyvus sprendimas įrangos gamintojams ir montuotojams. P-KUBE gali dirbti poroje su visais Pizzato durų padėties jutikliais , gali būti sumontuotos ant atsiveriančių ir slankiojančių durų. Šios rankenos yra skirstomos į penkias kategorijas:

 • P-KUBE 1 (serija VF AP-P1) rankenos skirtos dirbti poroje su durų padėties jutikliu FD arba saugos užraktu FG. Tvirtas metalinis centruojantis liežuvėlis užtikrina tikslų varčių priglūdimą prie staktų. Komplektacijoje „lock-out device“ apsaugo nuo atsitiktinio durų užsitrenkimo.
 • P-KUBE 2 (serija AP G) rankenos skirtos dirbti poroje su NG serijos saugos užraktais su RFID technologija, tai garantuoja itin aukštą saugą su RFID apsaugos kodu, o užraktas tvirtas, laiko net 9750N. Esant atrakintam užraktui liežuvėlis palaiko duris nuo atsitiktinio atsidarymo 30N jėga.
 • P-KUBE FAST (serija VF AP-S13) kompaktiškos ir lengvos rankenos skirtos dirbti kartu su durų padėties jutikliais FD arba saugos užraktais FG. Ši rankena turi integruotą avarinio atrakinimo slankstį greitam operatoriaus pasišalinimui. Į komplektaciją įeina „lock-out device“.
 • P-KUBE SUPER (serija AP G2C-800) tai iš esmės sustiprinta P-KUBE 2 versija, skirta sunkesnėms durims, todėl turi du centravimo liežuvėlius. Turinti visus P-KUBE2 privalumus.
 • P-KUBE Krome (serija AN) tai pažangiausios Pizzato saugos rankenos. Skirtos dirbti poroje su arba NS arba NG serijų saugos užraktais su RFID kodais. Šias rankenas galima užsakyti ir su pageidaujamos spalvos funkciniu mygtuku (užklausoms kaip: atrakinti, perkrauti, paleisti ir kita). Galima užsakyti rankeną su RGB LED apšvietimu, indikuojančių įrenginio ar proceso būseną (7 skirtingos spalvos).

 

 Siūlome ir automatikos inžinieriaus paslaugas saugos grandinės komponentų parinkimui, instaliacijai bei konfigūravimui pagal reikiamą techninę užduotį. Konsultuojame įvykus gedimams

 

Daugiau naudingos informacijos rasite kataloguose:

 

PIZZATO produkcijos užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.