Vokeliai

Bendra informacija apie sachets vokelių tipo pakuotes

 

Tai pagalvėlių tipo pakuotės (angl. sachets). Jos formuojamos sulydant 3 arba 4 siūles.

Tokio tipo pakuotės labai plačiai naudojamos bakalėjos, kosmetikos, šaldytiems bei vytintiems maisto produktams pakuoti.

 

Iš ko gaminama sachet pakuotė?

 

Priklausomai nuo produkto dažniausiai naudojamas polietilenu dengtas popierius bei skirtingų polimerų laminatai; pakuotė iš popieriaus, dengto polietilenu.

 

Visus klausimus galite užduoti mūsų specialistams

Kartu surasime geriausiai Jūsų verslui tinkamą sprendimą:  info@pakmarkas.lt arba +370 5 205 2900.

 

BAKALĖJOS PRODUKTŲ PAKUOTĖ

 • Parduodate arbatą? Siūlome Jūsų poreikius atitinkančią pakuotę – iš 3 ar 4 pusių užsandarintus vokelius ar maišelius.
 • Tokio tipo pakuotės labai plačiai naudojamos bakalėjos produktams, taip pat mažo kiekio padažams, normuotam cukrui, užpilamiems kavos ruošiniams pakuoti.
 • Priklausomai nuo produkto dažniausiai naudojamas polietilenu dengtas popierius, polipropilenas. Galime pasiūlyti ir tvaresnių sprendimų iš perdirbamo popieriaus – be polietileno.

ŠALDYTŲ PRODUKTŲ PAKUOTĖ

 • Šaldytiems bei vytintiems maisto produktams pakuoti siūlome polimerinę (mono- arba kombinuotą) pakuotę, sandarinamą iš 3 arba 4 pusių.
 • Tokiose vokelių tipo pakuotėse patiekiamos šaldytos uogos, vaisių ir daržovių gabaliukai, žirniai ir kitos daržovės bei mėsos gaminiai.
 • Nepralaidūs tokių pakuočių kampai padeda produktams atsilaikyti prieš temperatūros pokyčius, todėl viduje esantis turinys efektyviau atšilti pradės tik prakirpus pakuotę ir paveikus jos sandarumą.


KOSMETIKOS PRODUKTŲ PAKUOTĖ

 • Ši, dažniausiai plokščia pakuotė, yra naudojama ne tik maisto, bet ir kosmetikos pramonėje. Populiariausia užklausa – kosmetikos mėginėliams ar nedidelio kiekio produkto pavyzdžiams pakuoti.
 • Galime pakuoti ir tokias paklausias kosmetikos prekes kaip skystos ar popierinės veido / pėdų ar kitų kūno dalių kaukės. Mėginėlių ar vienkartinių produktų pakuotės gali būti su skylute (pakabinamos), kad būtų patogu laikyti prekybos vietoje.
 • Dar viena dažna mažo formato pakuotės paskirtis kosmetikos srityje – pavyzdiniai mėginėliai žurnaluose ir kataloguose. Tai labai geras ir lengvas reklamos būdas.
 • Dėl puikaus pakuotės drėgmės ir deguonies barjero ir sandarumo produktas turi dar ilgesnį galiojimo terminą.

FARMACIJOS PRODUKTŲ PAKUOTĖ

 • Vokelių tipo pakuotę mūsų klientai dažniausiai renkasi biriems produktams, pvz., vaistams ar maisto papildų milteliams, pakuoti. Produkto dozės tokio tipo pakuotėse jau yra sunormuotos, pakuotė lengvai atplėšiama, o barjerai gerai apsaugo produktą, taip prailgindami jo galiojimo laiką. Visa tai supaprastina produkto vartojimą galutiniam klientui.
 • Galime pasiūlyti ir konkrečius sprendimus diagnostikos, laboratorijos ir medicinos priemonėms pakuoti. Tokios pakuotės taip pat puikiai tinka respiratoriams pakuoti.

 

Gaminame pakuotes pagal Jūsų pageidavimą – su norimu dizainu, skaidria plėvele ir tinkamais barjerais. Konsultuojame ir padedame išsirinkti tinkamiausią pakavimo būdą Jūsų produktams. Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt.