Pramoniniai virinimo robotai

Kawasaki lankinio suvirinimo robotai naudoja pažangiausias technologijas, kad galėtų konkuruoti su kvalifikuoto žmogaus suvirintojo kokybe.

 

Pramoninių virinimo robotų specifikacija

 

Robotai standartiškai aprūpinti specialia lankinio suvirinimo programine įranga, leidžiančia greitai ir lengvai programuoti proceso kelią. Galima pritaikyti pritaikytą suvirinimo funkciją, kad būtų galima pakeisti roboto padėtį ir greitį suvirinimo metu, kad būtų užpildytos įvairios jungtys. Dėl integruoto intelekto, lankstumo ir didelio tikslumo lankinio suvirinimo robotai yra idealūs įvairiems lankinio suvirinimo projektams.

Paprastas valdymas
Kiekvienas robotas standartiškai aprūpintas lengvai matomu ir valdomu valdymo pultu su spalvotu LCD jutikliniu ekranu. Operatorius apmoko proceso kelią naudodamas specialius lankinio suvirinimo mokymo ekranus, skirtus paprastesniam naudojimui.

Sąlygų duomenų bazė
Automatizuoto proceso metu operatorius gali pakeisti suvirinimo sąlygas ir išsaugoti šiuos pakeitimus įmontuotoje duomenų bazėje. Išsaugotas sąlygas tada galima atšaukti iš duomenų bazės ir pakartotinai panaudoti procese.

Mažesnis stovėjimo laikas
Standartinė dedikuota paleidimo sekos funkcija pagerina lanko nustatymą. Iškilus suvirinimo proceso klaidai robotas pakartotinai paleidžia sekos funkciją, kad automatiškai atliktų pakartotiną suvirinimo funkciją ir atnaujintų operaciją.

Rankinis valdymas
Kawasaki lankinio virinimo robotai turi vieno mygtuko „lanko įjungimas / išjungimas“ funkciją, leidžiančią operatoriams lengvai ir greitai išjungti ir įjungti suvirinimą automatinio suvirinimo proceso metu. Šis rankinis lanko valdymas padeda operatoriams susidoroti su dalių anomalijomis.

Nuotolinis programavimas
Kawasaki siūlo nuotolinę lankinio suvirinimo programinę įrangą, kad būtų galima automatiškai generuoti robotų programas iš 3D CAD duomenų. Kawasaki programinė įranga KCONG žymiai sumažina robotų mokymo laiką ir gamybos sąnaudas.
B serijos robotai buvo sukurti pritaikant taškinį suvirinimą, naudojant pažangias Kawasaki technologijas ir didelę patirtį automobilių pramonėje. Robotai siūlo per visą ranką nukreipiamą laidą, taupo erdvę su galingais varikliais ir pažangiomis judesio valdymo technologijomis. Šios savybės sumažina gamybos linijos sukūrimo ir skaitmeninės inžinerijos laiką. B serijos robotai idealiai tinka taškinio virinimo sprendimams.

Taškinis virinimas dideliu greičiu
Sumažintas neto svoris, galingi varikliai ir pažangi judesio valdymo technologija padaro B serijos robotus sprinterių čempionu. Jis puikiai tinka greitiems trumpo žingsnio judesiams, todėl yra idealus suvirinimui taškiniu būdu. Patobulinta servo suvirinimo pistoletų judesių seka, taip pat automatinio kalibravimo funkcija, siekiant optimizuoti pistoleto greičio pagreitį ir lėtėjimą žymiai sumažina ciklo laiką ir leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.

Vieta taupantis dizainas
Lyginant su tradiciniais robotais, kurių naudingoji apkrova yra panaši, B serijos robotai turi daug siauresnį kėbulą ir užima mažiau vietos. Tai leidžia juos diegti didelio tankio sprendimuose netrukdant našumui. Be to, B serijos robotų rankų viduje esantys kabelių laikikliai dar labiau sumažina darbo vietos poreikį.

Platus darbo diapozonas
B serijos robotas apjungia ilgą ranką su didesniu lankstumu. Ilgametė „Kawasaki Robotics“patirtis automobilių pramonėje leido pasiekti optimalų kėbulų surinkimo sistemos dizainą.

Plačiau:

Kawasaki_ArcWelding-Series
Kawasaki_B-Series

 

Pramoninių virinimo robotų užsakymas

Susisiekite telefonu +370 685 68096 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.