Vandenyje tirpios etiketės

Gaminame ekologiškas vandenyje tirpias etiketes, kurios suyra net iki 100 proc. Dėl šios priežasties vandenyje tirpios etiketės yra visiškai saugios: draugiškos aplinkai, netoksiškos, nedegios. Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt ir kartu aptarsime, kokios etiketės tinkamiausios būtent Jūsų produktui.

 

Kur naudojamos tirpstančios etiketės?

 

Vandenyje tirpios etiketės yra paklausios: maisto laikymo indams, pietų indeliams, ligoninių medicininėms priemonėms, laboratorijų mėginėliams, logistikos ir net gėrimų pramonėse bei kitur. Vandenyje tirpios lipnios etiketės spausdinamos UV fleksografijos būdu, o ant jų galima rašyti markeriu ar tušinuku. Neužkemša kanalizacijų bei kitų vamzdynų, nes pilnai suyra esant atitinkamam drėgmės kiekiui.

Etiketės pilnai suyra vandenyje – dėmesys švarai, ekologijai, tvarumui

PakMarkas tobulėja kartu su pasaulinio lygio tendencijomis. Mes rūpinamės tuo, kad galėtume Jums pasiūlyti plačiai aktualius ženklinimo ir pakavimo sprendimus. Tirpioms etiketėms gaminti naudojame lipnų popierių. Popierius ir klijai, kuriuos naudojame etikečių gamyboje – esant atitinkamam vandens kiekiui ir drėgmės poveikiui – suyra biologiškai iki 100 proc.

 

Vandenyje tirpi etiketė – perversmas aplinkos švarai

 Ramiajame vandenyne aptinkami milijonai tonų plastiko likučių, kurių vis daugėja. Nors etiketės sudaro palygintinai mažesnę atliekų dalį, vis dėlto tai yra viena iš dedamųjų aplinkos taršos dalių. Su tirpiomis etiketėmis galime ramiai judėti pirmyn, tvirtai žinodami, jog šios etiketės nėra sukurtos išlikti ilgam. Tirpios etiketės ištirpsta vandenyje, o ištirpusios jos yra saugios aplinkai, nes tirpimo metu atsiradę elementai yra suvartojami mikroorganizmų.

 

Tirpių etikečių privalumai

  • Etiketės vandenyje ištirpsta per 30 sek. ar mažiau.
  • Vandenyje tirpus etikečių popierius yra jautrus drėgmei. Jis turi būti sandėliuojamas apsaugotoje pakuotėje +18–23 °C temperatūroje. Gaminius su tirpiomis etiketėmis taip pat privalu laikyti sausoje patalpoje, pageidautina +18–23 °C temperatūroje. Trumpą laiką (nuo kelių val. iki paros) tirpiosios etiketės gali atlaikyti ir šaltį, ir karštį (nuo –40 iki +80 °C). Tačiau jos nepritaikytos ilgai būti ekstremaliomis sąlygomis.
  • Tirpaus lipnaus popieriaus klijai gerai įgeria drėgmę, o dėl to sumažėja jų lipnumas. Todėl etiketes būtina klijuoti ant sauso paviršiaus įprastos drėgmės šiltose patalpose.
  • Medžiagos galiojimo laikas – 6–12 mėn.
  • Etiketės draugiškos aplinkai.
  • Naudojamos elektronikos, farmacijos, logistikos, maisto ir gėrimų, chemijos pramonėse, taip pat laboratorijose, ligoninėse.

 

Dažniausi tirpių etikečių panaudojimo būdai

  • Maisto laikymo indai. Šios paskirties indai yra kiekvienuose namuose. Tai bakalėjos produktų indai, pietų dėžutės, paprasčiausi stiklainiai. Tirpios etiketės leidžia galutiniams vartotojams pakartotinai naudoti indus ir įrankius maisto ruošime ir serviravime. Indus įsigiję klientai bus dėkingi jums, nes jiems nereikės mirkyti indų vandenyje, sudėtingai gramdyti etiketes ir valyti jos likučių spiritu. Jie išplaus indus lengvai nuplaudami etiketes ir džiaugsis švara.
  • Medicininės priemonės ligoninėse. Tai įvairios vardinės etiketės ar specialūs pavadinimai, kurie naudojami trumpam laikotarpiui, o po to būna dezinfekuojami ir naudojami pakartotinai arba išmetami. Etiketė su paciento vardu, vaistų pavadinimu, doze ir data dezinfekcijos metu visiškai nusiplaunama, todėl priemones patogu naudoti pakartotinai. Etiketės ištirpsta saugiai, tad nekyla jokios grėsmės užsikimšti kanalizacijai.
  • Laboratorijose. Mėginių pavyzdžiai ar kitos mėginių kolekcijos gali turėti savo etiketę. Dezinfekuojant konteinerį, etiketės ant mėginių ir kolbų ištirps šiltame vandenyje. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir sumažinsite nereikalingų etikečių likučių kiekį aplinkoje.

 

Tvarios tirpios etiketės Jūsų verslui

Nesate įsitikinę, ar Jūsų produktui tinka naudoti vandenyje tirpias etiketes? Susisiekite ir mes pakonsultuosime dėl tinkamiausio etiketės tipo pasirinkimo būtent Jūsų verslui. Dėl konsultacijos kreipkitės telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt.