PLC valdikliai

Sėkmingai bendradarbiaujame su įmone „Siemens“  ir siūlome platų spektrą šio gamintojo valdiklių.

 

PLC valdiklių naudojimas

 

LOGO! moduliai – tai universalūs loginiai moduliai, skirti nesudėtingoms elektrotechnikos valdymo užduotims atlikti. Centriniai ir išsiplėtimo moduliai yra universalūs, todėl juos galima naudoti ir namų ūkyje (apšvietimo, vartų, žaliuzių ir kt. sistemoms valdyti) bei pritaikyti skirstomosioms ir valdymo spintoms. Šiuose moduliuose yra valdymo klaviatūros, skaitmeniniai įėjimai ir išėjimai, atminties kaupikliai EEPROM, o perjungimo programa gali būti sudaryta iš 30 skirtingų bazinių komandų ir papildomų funkcijų. Visi LOGO! įtaisai atlieka 56 funkcijas.

„Simatic S7“ valdikliai (S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500) – kompaktiški, bet itin galingi mikroprocesorių valdikliai, turintys nepaprastai plačias taikymo galimybes. Šiais valdikliais paprasta naudotis ir prižiūrėti. Jie taip pat pasižymi didele komandų apdorojimo sparta. Duomenimis gali būti keičiamasi plačiausiai pramonėje paplitusiu Profinet protokolu. Esant poreikiui galima užsakyti modulius kitiems specifiniams duomenų apsikeitimo protokolams naudoti.

„Simatics S7“ valdikliai yra paruošti SAFETY CAPABLE standartui, o naudojant atitinkamą modulį valdikliai atitinka visus saugos reikalavimus.

SIPLUS versijos valdikliai

Taip pat siūlome SIPLUS versijos valdiklius, kurie pritaikyti dirbti elektronikai ypač nepalankiomis sąlygomis – kur vyrauja staigūs temperatūrų pokyčiai, vibracijos ar drėgmė.

Pas mus galima įsigyti ir pramoninių kompiuterių su integruotomis PLC valdiklių funkcijomis (SIMATIC PC ir PANEL IPC). Juos galima laisvai montuoti ant sienos – nebūtina montuoti valdymo spintose. Šios serijos kompiuteriai neturi judančių, dylančių dalių, yra ilgaamžiai ir atsparūs aplinkos poveikiui, be to, nereikalauja jokios priežiūros.

Tiekiame ir kitus rinkoje esančius valdiklių priedus bei programinę įrangą; teikiame konfigūravimo paslaugas.

Taip pat siūlome ir platų operatoriaus pultų (HMI) pasirinkimą (4–24 colių įstrižainės). Galima rinktis su liečiamu ekranu arba įprastais mygtukais. Galime užsakyti ir pultus, atitinkančius aukštus medicinos ar maisto pramonės reikalavimus.

Savo sandėlyje visada turime didelį pasirinkimą dažniausiai pasitaikančių LOGO! modulių, S7-1200 valdiklių ir populiariausius pramonėje HMI KTP700 Basic pultus.

Taip pat siūlome tokias automatikos inžinieriaus paslaugas kaip PLC valdiklių instaliacija, paleidimas bei konfigūravimas pagal jūsų techninę užduotį. Konsultuojame įvykus gedimams.

 

Daugiau naudingos informacijos rasite:

 

PLC valdiklių užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.