Transportavimo juostos

Jei dirbate gėrimų ar logistikos pramonėje, kur dirbama su didelių gabaritų produktais ar pakuotėmis, siūlome naudoti modulines juostas, kurių plotis gali siekti iki 1 500 mm. „Movex“ pristato specialaus LFA mišinio (mažos trinties acetalo) juostas, kurios turi labai mažą trinties koeficientą, puikiai tinka esant dideliam našumui bei taupo jūsų energetinius resursus.

Gėrimų pramonei sukurtas nepamainomas pagalbininkas iš PFX medžiagos, kurį naudojant visiškai atsisakoma bet kokio linijos tepimo ir konvejeriai dirba sausuoju būdu. PFX medžiaga taip pat saugo nuo dulkių dirbant ekstremaliomis sąlygomis ir nuolat palaiko mažą trintį dirbant su didele jėga – taip užtikrinamas ilgesnis tarnavimo laikas. Negana to, fluorescencinė PFX produktų spalva gerai matoma, todėl sukuriamos saugios darbo sąlygos.

  1. Modulinės transportavimo juostos
  2. Naujos medžiagos PFX modulinės juostos (be tepimo)
  3. Naujos kartos 553 FLEXTOP modulinės juostos
  4. Naujos kartos 551 PRO LBP akumuliacinės modulinės juostos
  5. Naujos kartos 550 „FlightTop“ modulinės juostos

Daugiau naudingos informacijos rasite Movex kataloge

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Jei Jus domina, kokius konvejerius tiekiame, siūlome apsilankyti kategorijoje Konvejeriai. Jei ieškote kitų dalių ar sistemų, apsilankykite kategorijoje Konvejerių komponentai.