Dvisluoksnės etiketės

Dvisluoksnės etiketės – 3 kartus daugiau informacijos

 

Dvisluoksnių („Peel-off“) atplėšiamų etikečių paviršiaus plotas yra 3 kartus didesnis nei įprastų lipnių etikečių. Šios etiketės yra idealus sprendimas, kai ant pakuočių reikia sutalpinti didesnį kiekį informacijos (daugiakalbes versijas, produkto sudėtį ir kt.).

 

Iš ko susideda dvisluoksnė etiketė?

 

Etiketę, kuri dar vadinama „sumuštiniu“, sudaro du sluoksniai: tvirtai ant produkto priklijuojamas – apatinis ir atlupamas – viršutinis. Viršutinė etiketė priklijuojama prie apatinės specialiais klijais, dėl kurių ji lengvai atlupama ir vėl užklijuojama. Dėl daugkartinio sukibimo, vartotojas gali pakartotinai grįžti prie reikiamos informacijos apie gaminį. Etiketės viršutinio sluoksnio kampelį galima palikti nelipnų, kad būtų patogiau ir lengviau atlupti.

Dvisliuoksnių etikečių galimybės

Siūlome platų dvisluoksnių etikečių formų, dydžių ir medžiagų pasirinkimą.

Ant atlupamos etiketės viršutinio sluoksnio galima spausdinti iki 5 spalvų. Taip pat galima naudoti vieną iš etikečių dekoravimo elementų, pvz., šaltą štampavimą, lakavimą ir pan. Ant apatinio sluoksnio yra galimybė spausdinti tekstinę informaciją 1–2 spalvomis. Tai idealus sprendimas įmonėms, kurios renkasi galinę etiketę reklaminiam turiniui pateikti. Dvisluoksnės etiketės tinka rinkodaros akcijoms rengti, patraukia pirkėjo dėmesį, išskiria produktą iš kitų. Nereikia papildomai naudoti reklaminių vokų, pakabinamų etikečių.

 

Dvisluoksnių etikečių panaudojimas įvariose pramonės srityse

Dvisluoksnes etiketes naudoja kosmetikos, farmacijos, buitinės ir automobilių chemijos, bakalėjos, gėrimų ir maisto gamintojai.

 

Atplėšiamų etikečių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt ir kartu aptarsime, kokios etiketės tinkamiausios būtent Jūsų produktui.

Ieškantiems kito sprendimo, siūlome pasidomėti kategorija: Lipnios etiketės