Nuplaunamos etiketės

Nuplaunamos etiketės (angl. wash-off) – tai skaidrios limpančios etiketės, tinkančios visai grąžintinai stiklo tarai (alaus, gaiviųjų gėrimų ir t. t.).

 

Nuplaunamų etikečių privalumai:

 

  • Akį traukiantis išskirtinis dizainas

Svarbi etikečių savybė – skaidrumas. Dizainą galima paruošti taip, jog atrodys, kad tekstas yra užrašytas tiesiai ant butelio, o etiketės kraštus sumaniai paslėpti.

  • Lengvai nuplaunamos

Naudojant 1–2 % sodos tirpalą etikečių klijai lengvai nuplaunami nuo butelių 65–80 °C temperatūroje. Nesvarbu, kiek laiko ant butelio buvo užklijuota etiketė (mėnesį ar metus) – klijų savybė nusiplauti išlieka ilgai.

  • Atsparios

Nuplaunamas etiketes būtina klijuoti ant sausų butelių. Vos užklijavus, jos tampa atsparios kambario temperatūros vandeniui ir rasojimui, UV šviesai, temperatūrų svyravimams.

Tinka naudoti įprastinėmis plovimo sąlygomis

Wash-off etiketės neužteršia plovimo mašinų. Jos nelinkusios stipriai susisukti ar susitraukti. Atlikus testus pastebėta, kad KRONES tipo plovimo įrenginyje išplovus 20 000 butelių liko nepašalinta vos 10 etikečių. Kitos buvo sėkmingai pašalintos.

 

Draugiškos aplinkai

Nuplovus, klijai ir dažai lieka ant etiketės, todėl neteršiamas plovimui naudojamas vanduo.

 

Nuplaunamų etikečių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Be skaidrių klijuojamų wash-off etikečių, taip pat gaminame matines, blizgias popierines, iš polipropileno su nuplaunamais klijais, naudojamas grąžintinai tarai ženklinti. Siūlome rinktis iš skirtingo pasirinkimo: Lipnios etiketės