Antibakterinės etiketės

Antibakteriniu laku dengiamos:

Antibakterinės etiketės
Antibakterinės pakuotės

 

Kuo ypatingas antibakterinis lakas?

 

Antibakterinis lakas apsaugo pakuočių ir etikečių paviršių nuo įvairių virusų ir bakterijų, kurie paprastai lengvai išsilaiko ant įprastų pakuočių.

 

Antibakterinio lako patikimumas ir saugumas

 

Antibakterinį laką gauname iš tiesiogiai šio lako kūrėjų, testuotojų ir gamintojų. Jo veikimas yra patikrintas kliniškai – nėra jokios rizikos sveikatai, nėra papildomų ar erzinančių kvapų. Virusų, bakterijų, grybelių ir sporų pašalinimas – net iki 99,99 proc. Jam būdingas atsinaujinantis dezinfekcinis poveikis, o gamybos metu nenaudojamos nanodalelės ir toksiški biocidai. Šis antibakterinis lakas turi ISO 22196 standarto atitiktį įrodantį sertifikatą.

 

Kaip veikia antibakterinis lakas

  • Antibakterinis lakas, kuriuo dengiamos pakuotės ir etiketės, yra skirtas elementariam higienos palaikymui ir sukuria saugumo jausmą. Šis lakas – tai galimybė suteikti sau, savo darbuotojams, partneriams ir galutiniam vartotojui ilgalaikę apsaugą nuo plintančių infekcijų grandinės, kuri susidaro virusams išsilaikant ant produktų paviršių.
  • Remiantis turimais duomenimis, COVID-19 virusas ant popierinės pakuotės gali išsilaikyti net iki 48 valandų. Antibakterinis lakas, patekus tokiam virusui ant pakuotės ar etiketės, jį sunaikina.
  • Kad lako antibakterinės savybės pradėtų veikti, jam pakanka būti šviesoje ir aplinkoje turinčioje deguonies. Tad lakas praktiškai visada yra aktyvus, o „ilsisi“ tik aklinoje tamsoje. Kai jis vėl patenka į šviesą – iš naujo atlieka savo antibakterinį darbą.

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie antibakterinį laką

Koks lako veikimo laikotarpis?
Apšviestoje aplinkoje šis lakas išlieka veiksmingas 12 mėn.

Kokioms medžiagoms jis tinkamas?
Galima dengti laką ant popieriaus ir kartono, todėl tai puikiai tinka lipnioms etiketėms, maisto pakuotėms ir kt. Lakas gali būti matinis, blizgus, satino spalvos. PP, PE, PET ir kitoms plėvelėms reikalingas kitos rūšies lakas. Šioms pakuotėms taip pat turime sprendimą.

Ar lakas nepraranda savybių laikant produktą šaldytuvuose ar lauko sąlygomis?
Lakas nepraranda savo savybių šaldytuvuose ir lauko sąlygomis. Kad lakas veiktų reikalingos dvi sąlygos: turi būti deguonies ir šviesos.

Ar ant etiketės ir pakuotės, dengtos antibakteriniu laku, turi būti specialus ženklinimo simbolis?
Galima naudoti lako gamintojo simbolį arba sukurti savo.

Ar turite antibakterinio lako savybes patvirtinantį sertifikatą?
Turime. Susisiekite su mumis ir mes pasidalinsime juo su Jumis.

 

Antibakterinio lako užsakymas

Susisiekite su mumis, jei turite papildomų klausimų ar pageidavimų. Tik bendradarbiaudami rasime unikalų Jūsų produkto pakavimo ir ženklinimo bei lakavimo sprendimą. Susisiekti galite telefonu +370 699 308 52  arba el. paštu vildaugas.urbonas@pakmarkas.lt.