Juosiančios sulydomos etiketės

Juosiančios etiketės (angl. bandall) nuo lipnių etikečių skiriasi tuo, kad jos ne lipdomos prie produkto, o tvirtai aplink jį apjuosiamos ir sulydomos terminiu būdu tiksliai nustatytoje vietoje.

Toks ženklinimo būdas yra skirtas gamintojams, kurie ieško taupesnių nestandartinių sprendimų bei tvaresnių alternatyvų plastikinei pakuotei.

Šiandien jau galime pasiūlyti ir juosiančias MONO ETIKETES.

Privalumai:

  • Puikiai atstoja įprastas etiketes, nes galima atspausdinti visą juostą.
  • Gaminamos iš polipropileno.
  • Be lipnių klijų – pakaitinus, etiketė susilydo.
  • Apsauginė funkcija – juosianti etiketė neleidžia indeliui su dangteliu ar dėžutei atsidaryti.

Skirta ne vien pakuotei dekoruoti, bet ir produktams sugrupuoti.

Juosiančių etikečių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt ir kartu aptarsime, kokios etiketės tinkamiausios būtent Jūsų produktui.

Juosiančių etikečių naudojimas

Juosiančios etiketės taikomos mažiems ir dideliems produktams apjuosti: nuo preciziškai supakuotų tablečių iki kartoninių dėžių bei kitų produktų. Jos taip pat gali atlikti akcinių prekių produktų surišimo funkciją ir (ar) apsaugos funkciją transportavimo metu.

Gamintojai gali būti ramūs, kad apjuosti du, keturi, šeši ir net daugiau produktų liks tvirtai surišti viso transportavimo metu, o pakuotės prekių lentynas pasieks sveikos ir nepažeistos.

Teiraukitės telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt ir kartu aptarsime, kokios etiketės tinkamiausios būtent Jūsų produktui.