Pizzato saugos durų padėties jutikliai

Esame oficialūs pasaulyje puikiai žinomo italų gamintojo „Pizzato Elettrica” atstovai. Šio 1984 metais įkurto gamintojo produkcija paženklinta „100% Made in Italy“ kilmės ženklu, aukšta IP apsaugos klase (iki 69K) ir gali dirbti ypač žemoje (iki -40°C) temperatūroje. Vienas pagrindinių „Pizzato Elettrica“ produktų segmentų yra saugos grandinės komponentai.

 

Platiname modulinius durų padėties jutiklius

 

Šie jutikliai sukonstruoti jausti (mechaniškai arba bekontakčiu magnetiniu būdu) stebimų varčių padėtį, signalas siunčiamas saugos valdymo grandinei. Versijos: standartinė, bekontaktė, kompaktiška ir su RFID.

 

Pagrindinės savybės:

+ Metaliniai arba technopolimeriniai korpusai
+ Aukšta atsparumo klasė – iki IP69K
+ Atitinka +SIL3 saugos klasę

 

Durų padėtį mechaniškai fiksuojantys jutikliai skirti stebėti varčių padėtį (atidarytos/uždarytos) yra modulinės konstrukcijos (kaip ir Pizzato Galiniai jungikliai ) todėl gali būti konfigūruojami įvairūs išpildymai:

Korpusai metaliniai (serijos FD, FL ir FC) arba technopolimeriniai (serijos FR, FX, FW, FK ir FP)

Aktuatoriai (fiksacinės šakutės) skirtingoms montavimo padėtims: tiesūs, palenkti, susiaurinti ir kiti. Taip pat galima rinktis ir užrakto laikymo jėgą (10N (standartiškai) arba sustiprintą 30N versiją). Esant poreikiui galima korpuso atžvilgiu apsukti ir jutiklio „galvą“.

Kontaktų blokai pritaikyti įvairioms kontaktų grupėms: 1NO–1NC, 1NO + 1NC, 2NC, 2NO, 1NO + 2NC, 3NC, 2NO + 1NC. Taip pat galima pasirinkti ir suveikimo tipą: sulėtintą („slow action“), momentinį („snap action“), persidengiantįjį, uždelsto suveikimo, uždelsto ir išskirto tarp atskirų konktaktų grupių suveikimo, su nepriklausomų konktaktų grupėmis ir su auksu dengtais sidabriniais kontaktais.

Jutiklio jungtys yra įvairių tipų: su skylėmis tiesioginiam laidų pajungimui (M16, M20, PG11, PG13,5 su sudvejintomis arba net sutrigubintomis skylėmis), su M12 jungtimi (iki 12 vietų), su PG sandarikliais (plastikiniais arba metaliniais) arba su laidu platesnei integracijai atlikti.

Bekontakčiai durų padėties davikliai (SR B serija ir kompaktiška serija SR A) taip pat skirti stebėti varčių padėtį, bet vietoj fiksacinės šakutės naudojamas magnetinis varčių prilaikymas, todėl šie jutikliai nenusidėvi ir turi itin aukštą drėgmės bei purvo atsparumo klasę IP69K. Šie davikliai fiksuoja padėtį visomis kryptimis ir gali būti sujungti nuoseklia tai palengvina montavimą. Siekiant eliminuoti sukčiavimą šie davikliai suveikia tik tuomet kai priartėja prie jam suporuoto magnetinio aktuatoriaus (jie užsakant yra naudojant kodą suporinami). Moduliavimo galimybės: jungtys, suveikimo atstumas (5 arba 8mm), kontaktų grupes.

Bekontakčiai durų padėties davikliai su RFID (ST serija) su pažangiu jutiklio ir aktuatoriaus suporavimu skaitmeninio kodo pagalba. Apgaulė bandant panaudoti kitą tos pačios serijos (nesuporuotą) aktuatorių beveik neįmanoma. Pametus ar sugedus aktuatoriui – yra galimybė jutiklį programiškai suporuoti prie naujo ST serijos aktuatoriaus. Lengvesniam naudojimui kiekvienas daviklis savyje turi integruotus 4 indikacinius šviesos diodus. Yra galimybė juos sujungti nuosekliai į vieną saugos grandinę. Šie jutikliai atitinka +SIL 3 saugos klasę. Suveikimo atstumas net iki 20mm. PNP išėjimo tipas (OSSD).

 Siūlome ir automatikos inžinieriaus paslaugas saugos grandinės komponentų parinkimui, instaliacijai bei konfigūravimui pagal reikiamą techninę užduotį. Konsultuojame įvykus gedimams.

 

Daugiau naudingos informacijos rasite kataloguose:

 

Saugos durų padėties jutiklių užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.