Popierinė perdirbama pakuotė

Ši lengvai perdirbama pakuotė yra tikras atradimas tvarių pakuočių rinkoje.

Mūsų siūlomas popierius yra su termo sulydymo funkcija, tinkamas naudoti sulydymo įrenginiuose. Toks pakuotės sprendimas tinkamas daugumai sausų produktų, kuriems nereikalingas aukštas deguonies arba vandens garų barjeras. Šiose pakuotėse puikiai galima talpinti arbatą, cukrų, makaronus, riešutus, sausainius, saldainius ar šokoladą.
Jos naudojamos ir ne maisto pramonėje – į lanksčias popierines pakuotes pakuojamos indaplovių tabletės, furnitūra, valymo priemonės, varžtai ir panašios prekės.

Popierinės „Flow-pack“ pakuotės privalumai:

  • Pakuotė 100 proc. perdirbama;
  • Naudojama paviršinė spauda nenusitrina, todėl nereikia laminuoti;
  • Pakuotė formuojama sulydant popierių karštu būdu;
  • Geros apsauginės savybės: dalinai apsaugo nuo riebalų, kvapų, šviesos;
  • Yra galimybė spausdinti iki 10 spalvų;
  • Sandariai užlydoma: tinka maisto ir ne maisto produktams, pirminei ir antrinei pakuotei.

Popieriaus paviršius dalinai sugeria dažus, todėl spaudos rezultatas gaunamas labiau matinis nei ant blizgios plėvelės. Į tai reikėtų atsižvelgti planuojant dizaino koncepciją – geriausia tiks „natūralesnis“, popieriaus prigimtį atliepiantis dizainas.

Svarbu nepamiršti, kad pagamintas popierius turi atitikti nustatytus perdirbimo standartus. Lietuvoje galiojančių standartų sąrašą galime rasti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos interneto svetainėje: Pakuočių priskyrimas perdirbamoms/neperdirbamoms.

„Pakmarke“ produktai gaminami pagal BRC, ISO 9001 ir ISO 14001 standartus.

Pakuočių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.