DPG etiketės

Esame viena iš nedaugelio įmonių Europos Sąjungoje, turinčių teisę spausdinti etiketes su DPG depozito ženklu Vokietijos gėrimų rinkai.

 

Depozito etiketės

 

Tam, kad užtikrintume DPG ženklo saugumą, esame įpareigoti naudoti specialias technologijas ir laikytis griežtų reikalavimų. Būdama DPG sertifikuota, įmonė „Pakmarkas“ turi teisę pirkti DPG dažus iš DPG dažų gamintojų ir naudoti įrenginį, reikalingą depozito ženklo spausdinimo kokybei tikrinti.

 

Ką reiškia DPG ženklas?

 

Siekiant įvykdyti gėrimų pramonės taros grąžinimo sistemos reikalavimus, 2005 m. Vokietijos prekybos asociacijos ir gėrimų pramonės iniciatyva buvo įsteigta DPG (vok. Deutsche Pfandsystem GmbH) ir sukurta taros grąžinimo sistema. Šiuo tikslu buvo parengtas vieningas pakuočių ženklinimo standartas, kuris leidžia automatiškai nuskaityti gėrimų vienkartines pakuotes, surinkti į sistemą bei palengvina privalomo užstato paėmimą.

DPG etiketės Vilniuje ir pasaulyje

Tiekiame ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui. Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Ieškote kito unikalaus sprendimo? Aplankykite kategoriją: Lipnios etiketės