Etiketės tinkliniams maišeliams

Tai patvarios įsegamos etiketės, skirtos šviežiems vaisiams ir daržovėms, supakuotiems į tinklinius maišelius, ženklinti.

Dažnai jas galite pamatyti maisto parduotuvėse ant produktų, supakuotų į tinklinius maišelius, tokius kaip apelsinai, mandarinai, svogūnai, česnakai, mini sūriai, bulvės ir kt.

Jos nėra lipnios, todėl neprilimpa prie paties gaminio. Etiketės įsegamos tose pakuočių vietose, kur metalinė segė uždaro maišelį. Kartais tokia etiketė atlieka ne tik ženklinimo funkciją, bet dar naudojama kaip rankena pakelti maišelį.

Nelipnių etikečių savybės:

  • Galima atspausdinti iš vienos arba iš abiejų pusių.
  • Naudojama termo (šilumai jautri) medžiaga.
  • Medžiaga patvari, atspari plyšimui.
  • Tinka produktams, esantiems drėgnoje ar dulkėtoje aplinkoje.
  • Galimi įvairūs dydžiai ir pločiai, spauda iki 8 palvų.
  • Pagaminta BRC sertifikuotose gamybos patalpose.

 

Etikečių tinkliniams maišeliams pritaikymas

Viena šių etikečių pusė naudojama  reklamai – joje atspausdinamas jūsų logotipas, prekių ženklas ir pan. Antra tokios etiketės pusė pagaminta iš šilumai jautraus popieriaus. Joje pats gamintojas gali atspausdinti norimą informaciją apie gaminį: datą, brūkšninį kodą, svorį.

Dažnai vaisių ar daržovių pakuotojai turi dozavimo / pakavimo įrenginius su integruotais etikečių spausdintuvais. Jei integruoto spausdintuvo neturite, naudojamas ir tam tikras pramoninis etikečių spausdintuvas, veikiantis tiesioginiu šiluminio spausdinimo būdu. Svarbu, kad spausdintuvas gebėtų aptikti, kur prasideda ir baigiasi etiketė.

„Pakmarko“ gaminamos daržovių ir vaisių etiketės yra išbandytos realiose sąlygose. Jos patikimai atlaiko daržovių ir vaisių sandėliavimą ir transportavimą. Terminis etikečių sluoksnis yra gerai apsaugotas nuo drėgmės ir temperatūrų, bet tuo pačiu pakankamai jautrus šiluminei spaudai. Atspaudas būna ryškus ir kontrastingas.

 

Etikečių tinkliniams maišeliams užsakymas

Dėl išsamesnės informacijos susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt ir kartu aptarsime, kaip nelipnias etiketes pritaikyti būtent Jūsų produktui.

Ieškote kitų etikečių sprendimų? Aplankykite kategoriją: Etiketės