Fasavimo į didelius maišus įrenginiai

Fasavimo į didelius maišus įrenginių informacija

 

Prekiaujame dozatoriais, skirtais dozuoti birius ir miltinius produktus į polipropileninius „Big-Bag“ tipo maišus, kuriuose gali tilpti nuo 500 iki 1500 kg.

Pripylimo stotis susideda iš specialaus dozatoriaus, pritaikyto individualiam produktui, rėmo, keturių svorio jutiklių, sujungtų su el. valdymo sistema, maišo kaklo apspaudimo mechanizmo, kuris užtikrina, kad pildymo metu dulkės nepatektų į išorę.

Norėdamas pripildyti didmaišį operatorius turi pakabinti maišą ant jo keturių kilpų ir užmauti pripildymo rankovę. Maišui prisipildžius jis bus išvežamas į iškrovimo zoną.

Klientui pageidaujant, sistemą galime sukomplektuoti kartu su didelių maišų kėlimo platforma ir iškrovimo velenų konvejeriu. Kai kuriems produktams, kuriems tinka svėrimas įrenginio viduje, gali būti pasiektas iki 50–60 maišų per valandą našumas.

Fasavimo į didelius maišus įrenginių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.