Etikečių klijavimo įrenginiai

Etikečių klijavimo įrenginių naudojimas

 

Tai įrenginiai, kurie klijuoja paruoštas etiketes ant dėžių ar gaminių. Galimas etikečių klijavimas ant produkto iš priekio, galo, šonų, viršaus ir apačios, butelio kakliuko ar ant kamščio. Galima klijuoti alkoholio banderoles: I, L ir U formos. Taip pat įrenginiai gali butelį padengti etikete.

Galime pasiūlyti įrenginius nuo pusiau automatinio stalinio etikečių klijavimo įrenginio iki automatinio, skirto buteliams, galinčio puikiai susitvarkyti su 72000 butelių per valandą.

Mes siūlome ir montuojame įvairaus našumo etikečių klijavimo įrenginius tipiniams bei sudėtingiems individualiems projektams, pagal kuriuos reikalaujama, kad etiketės būtų ypač tiksliai klijuojamos tam tikroje pozicijoje.

Taip pat pagal paruoštus projektus parenkame reikiamus etikečių klijavimo įrenginius ir juos integruojame į įvairių tipų technologines linijas (skysčių pilstymo, birių maisto produktų, mėsos, žuvies, sūrio, konditerijos produktų, vaisių ir daržovių pakavimo linijas).

Etikečių klijavimo įrenginių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.