Pakavimo naudojant modifikuotą atmosferą įrenginiai

Pakavimo įrenginių asortimentas

 

  • Karšto giluminio formavimo ir užlydymo įrenginiai skirti produktams pakuoti įprastoje arba modifikuotos ir kontroliuojamos atmosferos aplinkoje. Tai vienas iš geriausių sprendimų norint ilgiau išlaikyti šviežią produktą nedidinant konservantų kiekio. Taikant šią  technologiją galima pakuoti įvairius produktus: mėsą, dešrą, konditerijos gaminius, pusgaminius, sūrį ir t. t.
  • Vakuuminio pakavimo įrenginiai skirti maisto produktams (mėsai, žuviai, sūriui ir t. t.) pakuoti į vakuuminius maišelius ir nuo šilumos susitraukiančius vakuuminius maišelius. Tokia pakuotė leidžia apžiūrėti produktą ir prailgina jo galiojimo laiką, išlaikant geriausias jo savybes.
  • Indelių užlydimo įrenginiai skirti maisto produktams, kurie yra sudėti į jau paruoštus indelius, pakuoti hermetiškai užlydant juos plėvele. Pakuoti galima įprastoje arba modifikuotos ir kontroliuojamos atmosferos aplinkoje bei vakuume.

Pakavimo įrenginių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 685 680 96 arba el. paštu vaidas.pukinskas@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.