Top lidding pakuotė

Bendra informacija apie top lidding pakuotę:

 

Pakuotė su dengiamąja plėvele arba viršutine plėvele: šio tipo pakuotės gaminamos užlydant viršutinę plėvelę ant indelio. Jos gali būti tvirtai užlydomos, lengvo atplėšimo, arba pakartotino uždarymo.

 

Iš ko gaminamos top lidding pakuotės?

 

Skirtingiems tikslams naudojamos skirtingos medžiagos, pavyzdžiui, PP, PE, PA, PET, kartonas, aliuminis ir t. t. Plėvelės gali būti skaidrios, baltos, metalizuotos, atsparios pasterizacijai, sterilizacijai.

Ar ši pakuotė su dengiama plėvele yra tinkama pakuoti maistą?

Taip, jeigu pakuotei reikia aukšto barjero, parenkame tokią pakuotę, kuri apsaugotų jūsų produktą nuo žalingų bakterijų ir deguonies, ir jūsų gaminys ilgiau išliktų šviežias.

Jei pakuotė turi būti „kvėpuojanti“, ir tam reikia kontroliuojamo CO2 dujų šalinimo bei O2 patekimo į pakuotę, tokiems produktams turime specialias plėveles, kurios užtikrina tinkamą dujų cirkuliaciją. Dėl to jūsų švieži produktai ilgiau išlaikys prekinę išvaizdą ir skonį.

Taip pat turime platų termoformuojamos apatinės barjerinės plėvelės pasirinkimą. Tai kietos arba lanksčios barjerinės plėvelės be spaudos. Veikiamos aukštos temperatūros, plėvelės suformuojamos į indelį, kuris vėliau užlydomas spausdinta viršutine plėvele.

 

Kas dažniausiai pakuojama top lidding pakuotėje?

Įvairūs pieno produktai, vienkartinis padažas, sriuba, mišrainė, sūris, mėsa, vaisiai – nuo šviežių iki šaldymui skirtų, kasdien sutinkamų produktų.

PIENO PRODUKTŲ PAKUOTĖ

 • Pakuotės su dengiamąja / viršutine plėvele („top lidding“ pakuotės) tinka minkštiems ir kietiems sūriams, jogurtui, grietinėlei bei kitiems pieno produktams pakuoti. Sandarus barjerinis plėvelės sluoksnis išsaugo produkto skonį, aromatą ir tekstūrą.
  Laminuota plėvelė (dangtelis) gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų: PE, PP, PS, PET, AL ir kt. Galimos vienkartinių nulupamų arba pakartotino naudojimo plėvelių galimybės. Skirtingiems tikslams pasiekti naudojamos skaidrios, baltos, metalizuotos, atsparios pasterizacijai ir sterilizacijai medžiagos, o tolygiai pasidengiančios ryškios pakuotės spalvos užtikrina nepriekaištingą produkto išvaizdą lentynoje.
 • Taip pat turime platų šiluma formuojamų apatinių barjerinių plėvelių (termoplėvelių) pasirinkimą. Tai kietos arba lanksčios barjerinės plėvelės be spaudos. Veikiant aukštai temperatūrai plėvelės suformuojamos į indelį, kuris vėliau užlydomas spausdinta viršutine plėvele.

DARŽOVIŲ IR VAISIŲ PAKUOTĖ

 • Tai neprilygstamas sprendimas šviežiam produktui pakuoti. Pakuotės su dengiamąja / viršutine plėvele („top lidding“ pakuotės) skirtos salotoms, pomidorams, uogoms ir kitoms daržovėms bei vaisiams.
 • Kartu su jumis mes prisidedame prie augančio sveiko maisto su mažiau konservantų poreikio tenkinimo. Mūsų plonos apsauginės plėvelės užtikrina, kad salotos, kopūstai, prieskoniai ir kitos daržovės bei vaisiai išlaikys ryškią spalvą, šviežią skonį ir formą.
 • Kai kurių daržovių pakuotės turi būti itin sandarios, tačiau daugumai yra reikalingas atitinkamas deguonies kiekis – tokiais atvejais parenkame specialias plėveles, kurios geriausiai atitiktų Jūsų produkto laikymo sąlygas.
 • Pas mus galite rinktis skaidrią ir spausdintą skirtingų storių ar kelių sluoksnių plėvelę.

ŠVIEŽIOS MĖSOS PAKUOTĖ

 • Šviežių produktų pramonėje taip pat dažnai naudojami šiluma formuojami indeliai, kurių viršus yra užlydomas (angl. „top lidding“). Permatoma plėvelė galutiniam vartotojui leidžia lengvai atpažinti produktą, o produktas tokioje pakuotėje ilgai nepraranda savo formos ir savybių.
 • Pakuotę su nulupama plėvele rekomenduojame labai įvairiam šviežiam maistui pakuoti, pvz., mėsai, žuviai, faršui, subproduktams ir panašiai.

MĖSOS IR ŽUVIES PAKUOTĖ

 • Ši pakuotė išpopuliarėjo dėl patogaus produktų normavimo. Į pakuotes su užlydoma plėvele galima pakuoti ir tokius produktus kaip paruošti vartoti sumuštiniai, mišrainės, pusgaminiai, rūkytos mėsos, žuvies gabalėliai ir kt.
 • Esant poreikiui galime pasiūlyti ir karščiui atsparią užlydomą pakuotę. Tokiu būdu mėsos ir žuvies produktai gali būti pakuojami į medžiagą, kuri yra pritaikyta kepimui orkaitėje ar šildymui mikrobangų krosnelėje.

 

Top lidding pakuočių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.