Sulankstoma pakuotė

Bendra informacija apie sulankstomą pakuotę maisto produktams

 

Sulankstomos (angl. wrap packaging) pakuotės plačiai naudojamos pieno pramonėje – tokiems riebiems produktams kaip sviestas ar margarinas pakuoti.

Sulankstoma pakuotė naudojama:PIENO PRODUKTŲ PAKAVIMUI >

Turite klausimų dėl sulankstomos pakuotės arba norite konsultacijos?

Kontaktai: +370 5 205 2900 arba info@pakmarkas.lt.

 

Wrap packaging pakuotės savybės

Dėl didelės drėgmės šie produktai yra ypač pažeidžiami pelėsio. Produkto skonio ir aromato savybės lengvai paveikiamos sugeriant aplinkos kvapus. Iš kietos būsenos, paveikti šviesos, šilumos ir UV spindulių, produktai gali lengvai pereiti į takumo būseną.

Norėdami apsaugoti gaminį, parenkame žaliavas, kurios užtikrina deguonies ir kvapų barjerą, apsaugo nuo šviesos, šilumos ir perteklinės drėgmės. Tam naudojame aliuminio laminatus, pergamentinį popierių, arba HDPE plėvelę – žaliavą, kuri atitinka jūsų produkto pakavimo lūkesčius.

PIENO PRODUKTŲ PAKUOTĖ

  • Sulankstomos (angl. „wrap packaging“) pakuotės plačiai naudojamos pieno pramonėje – tokiems riebiems produktams kaip sviestas ar margarinas pakuoti. Taip pat ledams, varškei, sūreliams, desertams.
  • Norėdami apsaugoti produktą, mes parenkame žaliavas, kurios užtikrina deguonies ir kvapų barjerą, apsaugo nuo šviesos, šilumos ir perteklinės drėgmės. Taip pat parenkame žaliavą, kuri atitinka Jūsų produkto pakavimo lūkesčius: aliuminio laminatus, pergamentinį popierių arba didelio tankio polietileno (HDPE) plėvelę.
  • Sviesto ir margarino pakuotė turi išskirtinių savybių. Esant konkrečiam poreikiui ji gali apsaugoti jūsų produktą nuo drėgmės, deguonies ar kitų dujų. Šiems produktams ypač svarbus kvapų barjeras, taip pat apsauga nuo šviesos ir šilumos. Todėl tokių pakuočių gamyboje aliuminio laminatas yra nepakeičiama medžiaga.

 

Sulankstomų pakuočių užsakymas

Susisiekite telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.