Pramoninės „Detas“ signalinės lempos

Platiname italų gamintojo DETAS signalines lempas, kurios yra montuojamos ant įvairių automatizuotų įrenginių ir yra skirtos informuoti šalia įrenginių dirbantį personalą apie įrenginio esamą būklę, galimus pavojus, proceso sustabdymą ir kitą svarbią informaciją. Informacija perduodama skirtingų spalvų lempomis, jų mirksėjimu arba nuolatine šviesa, į lempas gali būti integruotas ir garsinis signalas.

Savo sandėlyje visada turime modulinės serijos DTS-LED 50mm lempų, atnaujinto modelio DTS-LED LC 70mm (3 ir 5 penkių spalvų) lempų ir Multi serijos signalinių lempų.

Mūsų asortimente rasite:

DTS-LED – visiškai modulinė DETAS signalinių lempų serija. Atsižvelgdamas į savo individualius poreikius, klientas gali užsakyti skirtingas kojeles/padelius, pasirinkti lempų spalvas ir jų kiekį, garsinius signalus. Ši serija yra gaminama trijų dydžių: 30, 50 ir 70mm skersmens. Išsiskiria itin aukštu atsparumu aplinkai (atsparumo klasė – IP65). Įtampa 12 arba 24 VDC.

DTS-LED-LC – tai atnaujinta modulinių DTS-LED lempų serija. Priešingai nei standartinės DTS-LED serijos lempos, atnaujintos LC serijos lempos nėra platinamos moduliais, yra tik vienas dydis – 70 mm. Gaminamos trys baigtinės versijos: trijų (LC30), keturių (LC4) ir penkių (LC5) spalvų ir visada su garsiniu signalu. Esant poreikiui galima perjungti švietimo režimą (nuolatinis/mirkčiojantis), keisti garsinio signalo intensyvumą bei tipą. Atsparumo klasė IP53, įtampa 24 VDC.

MULTI – tai programuojamų lempų serijos. Šiose lempose įmontuoti RGB šviesos diodai, todėl maža vienos pakopos lempa gali turėti net iki 6 spalvų ir garsinį signalą. Puikus sprendimas, kai nėra daug vietos, reikia išskirtinio pritaikomumo.

Lempos EKOS, QPLC, LINE, FLEXI ir kitos yra skirtos įrangos (pvz. Radiolex komutacinės spintos (nuoroda)) apšvietimui įrengti. Spalvų gama plati, produktas yra visiškai parengtas, todėl pasirinkus tinkamą modelį montavimas itin paprastas. Daugiau naudingos informacijos apie šią produkciją rasite kataloge (13-37 p.).

 

Daugiau naudingos informacijos rasite kataloguose:

Failai:

DETAS signalinių DTS lempų katalogas (EN/IT)

DETAS DTS-LED LC serijos lempų brošiūra (EN/IT)

 

Signalinių lempų užsakymas

Daugiau informacijos telefonu +370 5 205 2881 arba el. paštu detales@pakmarkas.lt. Mūsų specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.