fbpx

Užsakyk naujienlaiškį ir laimėk prizą!

Čia dirba žmonės,
galintys supakuoti vėją!

heading

Karjera „PakMarke"

Įmonės sėkmės priežastis – profesionalūs ir lojalūs darbuotojai, kuriuos jungia bendros vertybės, tikslai ir komandinis darbas.

Kiekvienais metais augame ir plečiamės, todėl nuolatos ieškome žmonių, kurie galėtų papildyti mūsų komandą.

Nori prisijungti prie mūsų? Rašyk, net jei šiuo metu nėra tave dominančio darbo skelbimo. Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųsk elektroniniu paštu cv@pakmarkas.lt

Su asmens duomenų tvarkymu darbuotojų atrankos procese galite susipažinti čia: Asmens duomenų apsaugos politika.

Mūsų žmonės

„PakMarkas“ savo veiklą pradėjo 1994 m. su 19 žmonių kolektyvu. Per daugelį metų išplėtėme ne tik savo veiklos sritį, bet ir paaugome darbuotojų skaičiumi: šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 200 vadybos, verslo administravimo, ekonomikos, finansų, rinkodaros, poligrafijos, socialinių mokslų ir kitų sričių specialistų.

Įmonės darbuotojai – jaunatviški, ambicingi ir iniciatyvūs žmonės, siekiantys mokytis ir tobulėti, todėl ypatingą dėmesį skiriame investicijoms į personalo ugdymą. Nuolat vykdome profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo programas, organizuojame komandos formavimo seminarus, suteikiame galimybę mokytis ir gilinti užsienio kalbų žinias.

Siekiame savo komandoje turėti pačius geriausius darbuotojus, kurie save realizuotų mėgstamoje veikloje. PRISIJUNK prie mūsų komandos!

Dėkojame,

Jūsų užklausa išsiųsta