fbpx

Užsakyk naujienlaiškį ir laimėk prizą!

Pakuočių ženklinimas ir pramonės įrangos tiekimas


Kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo augimo?

Produktų ženklinimas. Gaminame etiketes ir lanksčias pakuotes įvairioms sritims: nuo maisto ir gėrimų iki baldų ir statybų pramonės.

Produktų pakavimas ir pilstymas. Projektuojame pakavimo-pilstymo linijas, montuojame, teikiame techninį aptarnavimą. Prekiaujame standartiniais pakavimo ir ženklinimo įrenginiais, integruojame į esamas gamybos linijas.

Automatizacija-robotizacija. Tiekiame pramoninius robotus ir jų sistemas, projektuojame ir automatizuojame pakavimo linijas.

Elektromechanika. Prekiaujame industriniais elektros varikliais, reduktoriais, movomis, eksploatacinėmis medžiagomis, atliekame automatizavimo paslaugas.

Etikečių, pakuočių spausdinimas

Etikečių, lanksčių pakuočių gamybai naudojame 4 spaudos technologijas: fleksografinę UV, skaitmeninę, termotransferinę, rašalinę. Lipnios etiketės gaminamos pagal 5 rūšis – DPG, dvisluoksnes, nuplaunamas, antibakterines, spalvotas. Turime lipnių etikečių ruošinių. O jei ieškote sprendimų įmonės viduje – parduodami etikečių spausdintuvai.

Turime 8 fleksografinės spaudos linijas. Spausdiname iki 10 spalvų. Turima 174 lpi raiška tinka aukštos kokybės dizainams ant įvairių specialių medžiagų, naudojant įvairias folijas bei lakus.

Atlikti užsakymus ir stebėti etikečių gamybos eigą galite visą parą septynias dienas per savaitę (24/7) iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi išmaniąja elektronine etikečių užsakymo sistema.

Inžineriniai sprendimai

Tiekiame, projektuojame, gaminame ir montuojame įvairaus sudėtingumo linijas, skirtas maisto, gėrimų, chemijos, farmacijos produktams pakuoti, išpilstyti, transportuoti. Siūlome pusiau ir visiškai automatizuotus sprendimus pagal individualius kliento poreikius, siekiant padidinti linijų našumą, robotizuoti gamybos procesus su pramoniniais robotais.

Pagal jūsų techninius našumo ir funkcionalumo poreikius galime pasiūlyti ir atskirus pakavimo įrenginius bei ženklinimo įrenginius.

Projektuojame ir gaminame įvairių tipų konvejerius, integruojame juos į esamas gamybos ir transportavimo linijas.

Atliekame visų įrenginių ir linijų garantinę ir pogarantinę priežiūrą, tiekiame reikalingas detales, konsultuojame.

 

Pavaros ir atsarginės dalys

Turime didelį atsarginių dalių sandėlį (įvairaus galingumo elektros varikliai, reduktoriai, movos, dažnio keitikliai, automatikos komponentai, konvejerių dalys). Teikiame automatikos sistemų projektavimo, montavimo, derinimo bei priežiūros paslaugas.

Pagal jūsų poreikį sukomplektuojame „Motovario“ reduktorius, „Siemens“ variklius ir pristatome juos per 24 val. ar tą pačią dieną.

 

„Visuomet laukiame klientų su geru vėju – jų svajonės, lūkesčiai, naujos idėjos uždega ir mus, tuomet dirbame su ugnele, kad galėtume savo indėliu prisiliesti prie jų verslo sėkmės”, – Virginijus Gumbaragis, generalinis direktorius.

Dėkojame,

Jūsų užklausa išsiųsta