Pakavimo ir ženklinimo sprendimai > Spauda > Skaitmeninė etikečių spauda

SKAITMENINĖ ETIKEČIŲ SPAUDA

Spausdiname skaitmenines etiketes mažais tiražais (nuo 1 iki 5000 vnt. etikečių).

  • Kai mažiau yra daugiau. Skaitmeniniu būdu spausdinti etiketes yra naudinga toms įmonėms, kurios siūlo platų produktų asortimentą, tačiau produktai gaminami nedideliais kiekiais. Be to, papildomų etikečių tiražą atspausime per kelias valandas. 
  • Kintama informacija. Spausdiname ne tik nedidelius kiekius etikečių, bet ir kiekviena etiketė gali turėti skirtingą informaciją – būti unikali. Tai žinoma kaip kintamų duomenų spausdinimas – numeracija, brūkšninis kodas, QR kodas ir t.t.
  • Ne visada greičiau yra brangiau. Skaitmeninės spaudos privalumas – greitis; normalus užsakymo paruošimo ir spausdinimo laikas yra 1 - 2 dienos. 
  • Įvertinta kokybė. Skaitmeninės etiketės pasižymi aukšta kokybe, pvz., net ir labai smulkios 1 mm raidės bei kiti elementai atvaizduojami labai ryškiai ir yra gerai įskaitomi. Spausdinimui naudojame pagrindines 4 spalvas (CMYK). 
  • Aplinkai draugiškas spausdinimas. Skaitmeninis spausdinimo procesas laikomas vienu iš labiausiai aplinką tausojančių spausdinimo būdu šiuolaikiniame pasaulyje – lieka minimalūs žaliavų kiekiai.

Klauskite mūsų

Užpildykite užklausos formą ir mes atsakysime į ją artimiausiu metu.