„Pakmarkas“ pradėjo spausdinti etiketes su DPG Vokietijos depozito ženklu

2019 10 09

Po sėkmingo audito „Pakmarkas“ gavo DPG (vok. Deutsche Pfandsystem GmbH) sertifikatą ir tapo viena iš nedaugelio įmonių Europos Sąjungoje, turinčių teisę spausdinti etiketes su DPG depozito ženklu Vokietijos gėrimų rinkai.

Tam, kad užtikrinti DPG ženklo saugumą, įmonė įpareigota naudoti specialias technologijas ir laikytis griežtų reikalavimų. Būdama DPG sertifikuota, „Pakmarkas“ turi teisę pirkti DPG dažus iš DPG dažų gamintojų ir naudoti įrenginį, reikalingą depozito ženklo spausdinimo kokybei tikrinti.

Be to, naudoti DPG ženklą ant savo produktų gali tik DPG sertifikatą turintys gėrimų gamintojai, kurie planuoja ar vykdo prekybą Vokietijos rinkoje.

Ką reiškia DPG ženklas?

Siekiant įvykdyti gėrimų pramonės taros grąžinimo sistemos reikalavimus, 2005 m. Vokietijos prekybos asociacijos ir gėrimų pramonės iniciatyva buvo įsteigta DPG (vok. Deutsche Pfandsystem GmbH) ir sukurta taros grąžinimo sistema. Šiuo tikslu buvo parengtas vieningas pakuočių ženklinimo standartas, kuris leidžia automatiškai nuskaityti gėrimų vienkartines pakuotes, surinkti į sistemą bei palengvina privalomo užstato paėmimą.

Susisiekite su mumis ir apie viską papasakosime plačiau.