Termochrominis lakas: maža detalė suteikianti etiketei išskirtinumą

2023 06 09

Vartotojai vis dažniau ieško ne tik kokybiško produkto, bet ir tikslios informacijos apie produkto laikymą bei vartojimą. Tam Jums turime sprendimą – termochrominės lipnios etiketės, kurios parodo ar pasiekta produktui vartoti rekomenduojama temperatūra.  

Kaip gaminama spalvą keičianti etiketė?

Tam spausdinimo metu naudojame termochrominį laką. Termochrominis lakas – tai lakas su dažų pigmentais, kurie yra jautrūs temperatūrai. Jis gali keisti spalvą, kai keičiasi  produkto paviršiaus, ant kurio jie tepami, temperatūra. Lakas įgauna spalvą arba pasikeičia iš vienos spalvos į kitą padidėjus ar sumažėjus temperatūrai. Siūlome platų spalvų pasirinkimą.

Kur galima pritaikyti spalvą keičiančią termochrominę etiketę? Termochrominės etiketės

Laikiną spalvos pasikeitimą galima naudoti kaip saugios temperatūros valdymo indikatorių maisto ir gėrimų produktams. Taip pat norint pranešti vartotojams, kada produktai yra tinkamos vartoti temperatūros. Tai gali būti ir efektyvi rinkodaros priemonė kuriant interaktyviąją patirtį su pirkėju.

Vienas labiausiai taikomas šio lako technologijos būdas yra įvairių gėrimų pramonė. Pavyzdžiui, alaus butelių etiketes galima atspausdinti termochrominiu laku, kad atvėsus alui pasikeistų etiketės ar elemento spalva.

Bendrovė „Kalnapilis“ sukūrė dizainą termochrominei etiketei, kad vartotojas matytų, kada produktas pasiekė tam tikrą temperatūrą – atšalo. Į bendrąjį etiketės dizainą buvo įkomponuota snaigė, kuri atspausdinta skaidriu termochrominiu laku. Atšalus produktui, snaigė įgauna mėlyną spalvą.

Termochrominės etiketėsTermohrominis lakas Jūsų produktui gali suteikti visišką išskirtinumą, tereikia į etiketės dizainą įtraukti spalvą keičiantį elementą.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau informacijos, kaip savo etiketėms pritaikyti termochromines savybes?

Susisiekite su mumis paskambinę telefonu +370 5 205 2900  arba el. paštu info@pakmarkas.lt.

Kviečiame į mus kreiptis ir dėl kitų nuplaunamų etikečių bei kitų lipnių etikečių galimybių.