Tamsoje šviečiančios etiketės

2021 09 27

Sukurkite ilgalaikį įspūdį naudodami inovatyvias ir žaismingas etiketes su paslaptingu „Glow in the dark“ efektu.

ŠVIEČIANČIOS ETIKETĖS. KAS TAI?

Tai tamsoje švytintys dažai, dar vadinami fotoliuminescenciniais dažais, kurie absorbuoja elektromagnetinius spindulius (pvz., dienos šviesą) ir vėliau juos išspinduliuoja – šviečia tamsoje ir ultravioletinėje UV šviesoje.
Dažniausiai naudojama žalia spalva, nes žmogaus akis yra jautriausia žaliai šviesai ir ji tamsoje matosi ryškiausiai.

KUR NAUDOJAMOS?

Šios produktą pastebimu net tamsoje padarančios etiketės idealiai tinka alkoholio, tabako, gaiviųjų gėrimų, bakalėjos, kosmetikos, žaislų ir kitose pramonės srityse veikiančioms įmonėms. Ypač tinka „Premium“ klasės produktams, tačiau plačiai naudojamos ir vidutinės klasės produktams ženklinti.

PRIVALUMAI

  • Etiketės su efektu „Glow in the dark“ skatina pirkti jūsų produktą.
  • Jūsų produktas tampa pirkėjo Nr. 1.
  • Dėl unikalios produkto išvaizdos jūsų prekės ženklas geriau įsimenamas.
  • Tai nuotaikingas būdas kurti draugiškus santykius su savo pirkėjais.
  • Švytintį efektą galima kūrybingai taikyti lipnioms, apsitraukiančioms, juosiančioms etiketėms bei lanksčioms pakuotėms. Galima paryškinti norimus aspektus, pavyzdžiui, foną, dizaino detales, taros formą, tekstą ir kitus.

 

Tamsoje šviečiančios etiketės jūsų prekės ženklą padaro matomą visas 24 val. per parą. Išskirtinė pakuotė ne tik pritraukia dėmesį, bet ir padeda jį ilgiau išlaikyti.

„Pakmarkas“ specializuojasi aukštos kokybės, įvairių formų ir dydžių, vidutinio ir didelio tiražo etikečių ir lanksčių pakuočių gamyboje. Norėdami pasitarti ir daugiau sužinoti apie etiketes, šviečiančias tamsoje, susisiekite su mūsų specialistais telefonu +370 5 205 29 00 arba el. paštu info@pakmarkas.lt