Nuotolinis konsultavimas dėl konvejerių: greita–saugu–nemokama

2022 01 31

Atsižvelgdami į pandeminę situaciją, nuo šiol nemokamai konsultuojame konvejerių gedimo ar nesklandaus jų veikimo klausimais, įvertiname galimus profilaktinius darbus ir pateikiame geriausią sprendimą.

Daugiau nei 20 metų užsiimdami konvejerių projektavimu ir gamyba, paprastai savo klientus konsultuodavome tik gyvai. Tačiau pastarasis laikotarpis parodė, kad nuotoliniu būdu galime daug greičiau sureaguoti, kai sugedo kliento konvejeris, pritrūko konvejerio detalės ar reikia sprendimo čia ir dabar.

Nemokamai klientus konsultuojame tais atvejais, kai:

– sugedo konvejerio linija ir reikia nustatyti gedimo priežastį;
– konvejeriai dirba nekorektiškai ir reikia specialistų patarimo;
– reikia parinkti konvejerio dalis ar juostas, rasti alternatyvas kitų gamintojų gaminiams;
– pritrūko konvejerių dalių.

Turime didelį sandėlį, kuriame laikome įprastai naudojamas detales, nuo paprasčiausių ritinėlių, konvejerio kojų iki naujos kartos modulinių juostų, kurių nereikia tempti.

Pirmiausia telefonu išsiaiškiname problemą, vaizdo skambučiu apžiūrime konvejerio būklę, pakonsultuojame klientą. Jeigu skambučio nepakanka, kad iki galo išsiaiškintume gedimo problemą, planuojame gyvą vizitą pas klientą.

Kokią naudą gaunate:

– nemokama konsultacija;
– nemokama „online“ vaizdo apžiūra;
– greitas problemos identifikavimas;
– greitas reikalingų dalių pristatymas, todėl jų nereikia laukti (išsiunčiame per 24 val.);
– aukštos kokybės dalys ir juostos, turinčios FDE, EC 1935/2004 ir kitus sertifikatus;
– konkurencingos dalių kainos;
– analogo parinkimas praktiškai bet kurioms konvejerio dalims ar juostoms;
– naujienų rinkoje pristatymas konkrečiam gaminiui pagal konkretų atvejį;
– konstruktorių ir inžinierių mechanikų komanda, esant poreikiui, galinti modernizuoti, keisti, remontuoti, konstruoti ir montuoti naujus konvejerius.

Dėl nemokamų konsultacijų gali kreiptis tiek esami „Pakmarko“ klientai, tiek kitos įmonės. Ši paslauga tinka visoms pramonės šakoms, nuo mažų iki didelių įmonių, kurių veikloje yra naudojami konvejeriai: gėrimų, logistikos, baldų, chemijos, maisto ir kitos pramonės rūšys.

Nuotolinės konsultacijos gali būti puiki „greitoji pagalba“ klientų konvejeriams. Taupydami kelionės laiką iki kliento ir išsiaiškindami problemą, kuri galbūt nėra didelė – sutaupysime gamybos prastovose praleidžiamą laiką.

Konsultacijas atlieka mūsų gaminių specialistas Marius Kavaliauskas. Susisiekite tel. +370 650 775 70 ar el. paštu marius.kavaliauskas@pakmarkas.lt.