Modernios etiketės ant senų tradicinių stiklo pakuočių

2022 03 28

Dar viena mūsų glaudžios partnerystės istorija su vokiečių startuoliu „Gin 42”, kurie sukūrė nealkoholinio džino alternatyvą.

Tai istorija, kaip tradicija išmoningai derinama su modernumu – buteliai, kurie atkeliauja iš senas tradicijas turinčios Vokietijos stiklo gamyklos, yra ženklinami novatoriškomis lipniomis etiketėmis. Gėrimas į kiekvieną sunumeruotą butelį supilamas rankiniu būdu.

Šioms etiketėms pagaminti naudojome vyninio popieriaus medžiagą reljefiniu paviršiumi (bangelėmis). Skaičiai, šilkografiniu spaudos būdu padengti laku, traukia akį savo tekstūra, o metalizuotas blizgesys, išgautas karšto štampavimo būdu, sukuria aukštesnės klasės produkto įvaizdį. Pasitelkiant tokį organišką produkto dizainą ir subtiliai prabangią etikečių puošybą yra siekiama maksimaliai atkreipti pirkėjo dėmesį į šias prekes lentynoje.

 

Premium prekės ženklų etiketėms dekoruoti turime platų dekoratyvinių popierių, skaidrių plėvelių ir kitų medžiagų pasirinkimą. Pospaudiminei etikečių apdailai naudojame metalinę aukso ir sidabro spalvos foliją, matinius ir blizgius lakus, šviesą laužiančius interferencinius lakus, taip pat lakus, suteikiančius etikečių paviršiui švelnumą (Soft Touch) ar šiurkštumą (Sand Touch), išgauname holografinius ir kitokius efektus. Apie tai plačiau dalinomės straipsnyje „Etikečių dekoravimo galimybės“.

„Pakmarko“ naudojamos naujausios technologijos puikiai tinka kosmetikos, gėrimų, autochemijos ir kitų sričių gaminamiems produktams puošti. Mes turime ką pasiūlyti tiek didiesiems gamintojams, tiek pradedantiems startuoliams.

Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomas etikečių spausdinimo galimybes kategorijoje: etiketės.