Kurkite Kalėdinę nuotaiką savo klientams su Mark24 etikečių spauda

2023 11 17

Įsibėgėjant pasiruošimui Kalėdoms, tiek smulkusis, tiek vidutinis ir stambusis verslas gali nuveikti ką nors įsimintina savo klientams. Naudodamiesi Mark24.lt elektronine etikečių užsakymo sistema, labai paprastai ir lengvai užsakysite lipnias etiketes. Nustebsite, kokį įspūdį galite padaryti sugaišę labai mažai laiko ir įdėję nedaug pastangų.

Pateiksime keletą paprastų idėjų, kaip per Kalėdas gaminius padaryti šventiškus ir sudominti klientus.

mark24 ženklas priklauso UAB Pakmarkas kompanijai. Šį virtualų įrankį rinkai pristatėme reaguodami į naujas rinkos tendencijas bei technologines galimybes. Juo galima susikurti individualią produkcijos etiketę ir gauti ją per keletą dienų. Plačiau.

Šventinės etiketės jūsų gaminiams

Apsilankę Mark24 elektroninėje parduotuvėje, rasite platų įvairių lipnių etikečių formų pasirinkimą. Kurdami savo šventinę etiketę, Jūs galite pasirinkti norimą medžiagą (matinį, vyninį popierių, blizgią plėvelę ar kt.), taip pat laką (blizgų arba matinį). Sistema leidžia įsikelti savo turimą dizaino šabloną arba sukurti naują, pridedant spalvų, formų, įvairių šriftų, paveikslėlių, derančių prie Jūsų prekės ženklo.

Sukūrę kalėdinius dizainus, etiketes galite naudoti ant kartoninių, stiklinių bei plastikinių pakuočių. Minimalus užsakymo kiekis yra nuo 100 vnt. etikečių. Jei prireiks daugiau, visada galite sugrįžti ir užsisakyti papildomai.

mark24 lipnios etiketes

Sukurkite įsimintiną išpakavimą!

Pirmas dalykas, kurį pamato žmogus nusipirkęs prekę yra siuntimo dėžutė arba krepšys, į kurį supakuojate prekę siųsdami paštu arba parduotuvėje. Kad jūsų kliento kelionė čia ir nesibaigtų, sukurkite malonią patirtį išpakuojant įsigytą gaminį. Toks dėmesys klientui išskirs jus iš kitų, o jūsų prekės ženklas taps nepamirštamas.

Šventinę nuotaiką galite sukurti etiketes klijuodami ant vokų, išorinės dėžučių pusės ar dėžučių dangtelių vidinės pusės. Smagus užrašas su asmenine žinute, pavyzdžiui, „Linkėjimai nuo Kalėdų senelio“ arba „Mums pasisekė, kad turime Jus“, yra puikus būdas palaikyti ryšį ateityje.

Daugiau informacijos apie etikečių kūrimą ir spausdinimą – https://mark24.lt/ konsultacijos tel. +370 683 00024 bei info@mark24.lt