Holografinės etiketės – etiketės su „judančiais“ raštais ir išskirtinai ryškios

2021 06 28

Rinkos tendencijos verčia prekių gamintojus vis labiau išsiskirti. Jei norime būti pastebėti, turime sudominti pirkėją. Lakai, reljefas, dizainai, spalvos. Kuo gi dar?  Šįkart pakalbėkime apie holografines etiketes, kurių sukuriamas prabangus žvilgėjimas akimirksniu išskiria prekę vitrinose iš kitų.

Kas yra holografinės etiketės?

Holografiniam efektui ant etiketės išgauti yra naudojama speciali technologija. T.y. speciali plėvelė tolygiai prispaudžiama prie medžiagos, tam kad, užnešti dažus. Po kurio laiko plėvelė nuplėšiama, sukuriant vaivorykštės efektą. Dėl šio efekto jūsų dizainas mirga. Be to, taip jos apsaugomos nuo įbrėžimų, vandens ir išsaugojama pirminė dizaino išvaizda. Šių etikečių nereikia laminuoti.

Yra keletas technologijų, tačiau mes naudojame tvariausią rinkoje. Ji įgalina mus iš naujo panaudoti žaliavas išgaunant holografinį efektą.

Holografinės etiketės 3D

Holografinių etikečių privalumai:

  • Tinka lipnioms etiketėms, apsitraukiančioms etiketėms bei lanksčiai pakuotei.
  • Galima pasiekti įvairių 3D holografinių efektų įvairiems dizainams.
  • Naudojant šią technologiją, galima pilna ir dalinė dizaino holograma.
  • Praturtina gaminio vizualų įspūdį ir suteikia jam autentiškumo.
  • Naudojamos perdirbamos žaliavos.
  • Naudojamos žaliavos yra iš naujo panaudojamos. Kadangi mes iš naujo panaudojame žaliavas, mūsų gamyba neapribota tiražų kiekiu, t. y., jeigu jūsų poreikis netikėtai išaugtų, iš naujo panaudodami žaliavas, mes galime pagaminti daugiau. Tai neturi įtakos pačio efekto kokybei.
  • Naudojant šią technologija jūsų etiketė ar pakuotė nėra laminuojama su jokia papildoma plėvele ar folija, todėl šis procesas neturi įtakos jos perdirbamumui.
  • Mūsų naudojama UV ir EB (angl. electron beam) spauda yra kur kas tvaresnė išskiriamo CO2 kiekio atžvilgiu gamybos procese (jeigu lygintume su spirito ar vandens pagrindo dažais).

 

 

Holografinės etiketės vis labiau populiarėja produktų dekoravimo srityje dėl labai paprastos priežasties – žvilganti medžiaga suteikia visiškai naują vizualų įspūdį maisto, gėrimų, kosmetikos, autochemijos, buitinės priežiūros ir kitiems produktams.

Plačiau susipažinti su šiandien populiariausiais etikečių dekoravimo būdais, kviečiame parengtame straipsnyje „Etikečių dekoravimo galimybės“.

Jei sudomino, kreipkitės į mus – skirsime Jums laiko, kad suprastume Jūsų poreikius ir parinktume geriausią dekoravimo sprendimą Jūsų produktui.

Susisiekite tel. +370 652 49 549  arba el. paštu aurimas.gurstis@pakmarkas.lt