„PakMarko“ partneris, pavarų gamintojas „Siemens“ steigia naują prekės ženklą „Innomotics“

2024 04 04

Pernai įvyko svarbus pokytis pramoninių pavarų rinkoje – 150 metų patirties variklių gamyboje turintis vokiškas prekės ženklas „Siemens“ įkūrė dukterinę įmonę „Innomotics“, kuriai perleido variklių gamą. Nors daugumai pramonės specialistų šis virsmas buvo netikėtas, nerimauti neverta – produktų kokybė išlieka aukščiausiame lygyje.

Norime atkreipti dėmesį, kad šis virsmas nėra vien logotipo ar vardo pakeitimas – „Innomotics“ vardas simbolizuoja inovacijas – sukoncentruotą dėmesį į esamų ir naujų variklių pritaikymą nuolat kintančios pramonės rinkos poreikiams, tokiems kaip:

  • dar aukštesnis efektyvumas (nuolatinio magneto IE5 efektyvumo klasės varikliai),
  • pritaikomumas (nauji 22 polių ypač lėti varikliai žaliam vandenilio išgavimui),
  • tvarumas (visi procesai nuo žaliavų, pačių produktų veikimo kaštų iki pat pristatymo klientui perorganizuoti),
  • ir net aukščiausio lygio klientų duomenų apsaugos garantija.

 

„PakMarko“ Pavarų ir automatizacijos departamentas specializuojasi būtent pramoninių pavarų srityje. Mes didžiuojamės ilga bendradarbiavimo patirtimi su „Siemens“ – prekės ženklu, kurio produkcija pasižymi kokybe ir patikimumu. Minėtomis savybėmis pasižymi ir „Innomotics“ produktai – tą patvirtina faktai:

  • iš visų „Innomotics“ variklių ir pavarų, 99,5% sėkmingai dirba visą garantinį laikotarpį;
  • daugiau nei 95% visų „Innomotics“ žemos įtampos variklių buvo pristatyti iki pirmo užsakymo patvirtinimo datos.

 

„Siemens“ varikliams įsteigus naują prekės ženklą „Innomotics“, pranešame, kad „PakMarkas“ ir toliau tieks, konsultuos ir remontuos šiuos variklius. Jei jums reikėtų standartinio ar sprogiai aplinkai pritaikyto žemos, vidutinės ar aukštos įtampos patikimo elektros variklio – kreipkitės į „PakMarką“.

Elektros variklis