„PakMarke“ surinktas 4000–asis, jubiliejinis reduktorius

2022 07 29

Esame vienintelis oficialus italų kompanijos „Motovario“ sertifikuotas reduktorių surinkimo centras Baltijos šalyse. Tai reiškia, kad savo patalpose galime surinkinėti visų tipų reduktorius. Liepos mėn. surinkome 4000–ąjį reduktorių.

„Matome, kad mūsų investicijos ir kryptingas darbas pasiteisino. Pastebime, jog Lietuvos, Latvijos ir Estijos pramonės įmonės labiau mumis pasitiki, nes teikiame šią surinkimo paslaugą. Mūsų klientai jaučiasi saugesni, nes reduktorius gali įsigyti per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo. O tai ypatingai svarbu siekiant užtikrinti nepertraukiamą gamybą, – pasakoja Eimantas Daunoras, Pavarų ir automatizavimo skyriaus vadovas.

Motovario reduktoriaiTaip pat kasmet vis labiau plečiame surenkamų reduktorių gamą. Įgavę daugiau patirties vis dažniau remontuojame ir ne tik „Motovario“ reduktorius.

Pasak E. Daunoro, įmonė ne kartą pagelbėjo klientui, kai netikėtai sugesdavo reduktorius ir sustodavo visa gamyba. „Kol klientas pas mus atvažiuoja, mes spėjame surinkti reduktorių ir patikrinti jo veikimą. Taip įmonės išvengia gamybos prastovų dėl įrangos gedimo,“ – pasakoja jis.

Investavę į surinkimo centro įrangą apie 50 tūkst. eurų, toliau skiriame lėšų darbuotojų mokymams, papildomam įrankių įsigijimui. Tai sąlyginai nedidelės investicijos, tačiau būtinos, norint užtikrinti surinkimo greitį ir kokybę.
Reduktorių surinkimo paslauga aktuali visoms pramonės įmonėms: maisto, gėrimų, chemijos, farmacijos, medžio apdirbimo ir kt., kuriose yra nepertraukiamai eksploatuojami įrengimai.

„PakMarke“ reduktoriai surenkami laikantis visų, vieno iš rinkoje pirmaujančio gamintojo „Motovario“, reikalavimų. Įmonėje atliekami išsamūs auditai, stebint kaip mūsų specialistai organizuoja reduktorių surinkimo procesą.

Motovario reduktoriaiItalų kompanija „Motovario“, veikianti beveik 50 metų, yra viena pirmaujančių pasaulyje reduktorių gamintojų. Kompanijos atstovybės įsikūrusios daugiau kaip dešimtyje pasaulio šalių. 2013 m. balandžio 5 d. „PakMarkui“ įteiktas kvalifikuoto „Motovario“ reduktorių surinkimo centro sertifikatas.

Sandėlyje visada turime platų sliekinių reduktorių asortimentą ir visus jų priedus, taip pat visas cilindrinių reduktorių, lygiagrečių velenų ir kūginių reduktorių komplektuojančias dalis, reikalingas greitai surinkti reduktorių pagal kliento poreikį. Todėl galime per 24 val. surinkti ir pristatyti reduktorius pagal Jūsų poreikius. Galime užsakyti ir rečiau pasitaikančius reduktorius, pvz. siūlomi pramoniniai reduktoriai, planetiniai reduktoriai, montuojami ant veleno reduktoriai, kampiniai reduktoriai ir kiti.

Su visu „PakMarko“ pavarų ir automatikos komponentų asortimentu galite susipažinti parsisiuntę Mechaninių pavarų ir automatizavimo elementų skaitmeninį PDF katalogą.