Nestovėkite eilėje prieš šventes – užsisakykite etikečių iš anksto

2023 10 11

Brangus kliente,

Mes jau ruošiamės darbingiausiam šventiniam laikotarpiui. Norintiems suspėti užsisakyti etikečių, pakuočių dar šiemet, rekomenduojame užsakymą pateikti iš anksto. 

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais užsakymų kiekiai gerokai išauga ne tik Lietuvoje, bet ir mūsų filialuose – Latvijoje bei Vokietijoje. Be to, Kalėdiniu laikotarpiu – nuo gruodžio 25 d. iki gruodžio 31 d. – nedirbsime.

Norime, kad jūsų užsakymai būtų pagaminti laiku ir jums nereikėtų laukti eilėje, todėl raginame pasiplanuoti ir siųsti užsakymus jau dabar

Laiko iki Kalėdų 🎄 liko visai nedaug, sutikime šventes ramiai, be bėgimo ir skubėjimo!

Taip pat norime priminti, kad esame parengę FLEKSOGRAFINIŲ ETIKEČIŲ SPAUDOS SPECIFIKACIJĄ, kuri padeda sukurti etikečių dizainų maketus spaudai aukščiausiu lygiu, pagal spaustuvės technines spaudos galimybes.

Specifikacijoje pateikti techniniai reikalavimai padės išvengti dizaino klaidų kūrimo stadijoje, paruošti maketus spaudai per trumpesnį laiko tarpą ir užtikrinti geresnę spaudos kokybę.

Labai prašome naudotis pateiktais reikalavimais. Jeigu informacija Jums neaktuali, prašome pasidalinti su žmonėmis atsakingais už produktų etikečių dizainų sukūrimą.

Techniniai reikalavimai etikečių maketams

Norite užsakyti lipnių, apsitraukiančių, juosiančių etikečių ar lanksčių pakuočių ar ieškote daugiau informacijos apie jus dominančias etiketes? Susisiekime: tel. +370 5 205 2900 arba el. paštu info@pakmarkas.lt.