Nauja auganti tendencija lipnių etikečių rinkoje

2023 03 31

Ar girdėjote apie augančią naują tendenciją – lipnios etiketės ant skardinių nedideliais kiekiais ir su skirtingais dizainais? Tai ypač populiarėja tarp kraftinio alaus gamintojų, tačiau, čia savo galimybes atranda ir įvairių kitų gėrimų įmonės.

Stengiantis sumažinti anglies pėdsaką, ne viena įmonė pereina nuo stiklinių butelių prie aliuminio skardinių. Jos išsiskiria lengvesniu perdirbimu ir greitesniu pakuotės grąžinimu į kitą ciklą.

Tačiau perėjimas prie metalinių skardinių gali būti keblus dėl didelių sąnaudų, jei naudojama tiesioginė spauda ant skardinių. Smulkesniam verslui tai užkerta kelią eksperimentuoti su asortimento, kurį yra norima pateikti rinkai, dydžiu, norint pabrėžti savo gaminio individualumą ir išskirti jį iš kitų gaminių lentynose.

Skaitmeninių etikečių spausdinimas

Šioje situacijoje mes galime padėti, atspausdindami lipnias etiketes skaitmenine spauda. Mūsų turimų spausdinimo ir etikečių apdailai skirtų įrengimų galimybės leidžia pagaminti įvairaus dizaino etiketes: nuo labai paprasto, žaismingo iki prabangaus dizaino. Tai padeda gėrimų gamintojams pasiekti aukštą autentiškumo lygį.

Pagaminti galime 100 vnt. ir daugiau.

Metalinių skardinių etiketėms naudojame standartinį, vyninį popierių, polietileno, polipropileno (PP) medžiagas su stipriais, vandeniui atspariais klijais. Polipropilenas gali būti skaidrus, baltos ar metalinės (sidabrinės) spalvos.

Norite suteikti savo produktams individualumo? Susisiekite su mumis, ir mes padėsime tai įgyvendinti ant skardinių ir kito tipo pakuočių.

Bendradarbiaudami su mumis Jūs gaunate:

  • lanksčius užsakymų dydžius (nuo 100 vnt.), todėl jums nereikės kaupti perteklinių atsargų;
  • sertifikuotų medžiagų pasirinkimą;
  • patvarių medžiagų ir laminatų, kurie atsparūs drėgmės poveikiui, pasirinkimą;
  • kintamo teksto galimybę;
  • greitą užsakymų atlikimo laiką;
  • aukštos raiškos ir spalvingumo spaudą;
  • individualių formų ir dydžių spaudą;
  • platų etikečių apdailos pasirinkimą (dengimas folija, laminavimas, fleksografinė spauda su lakais, šilkografinė spauda, iškilioji spauda).

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekti telefonu +370 699 308 52  arba el. paštu vildaugas.urbonas@pakmarkas.lt.