Etiketės, keičiančios spalvas prieš jūsų akis

2021 04 20

Kaip sukurti spalvas keičiančias etiketes?

Tam spausdinimo metu naudojame termochrominius dažus, kurie gali suteikti jūsų etiketei visiškai naują atvaizdą. Šie dažai leidžia į jūsų pakuotę įtraukti spalvą keičiančius elementus ir sukurti interaktyvią produkto etiketę.

Kaip veikia ši technologija?

Termochrominiai dažai – tai pigmentų tipai, kurie yra jautrūs temperatūrai. Jie gali keisti spalvą, kai keičiasi  produkto paviršiaus, ant kurio jie tepami, temperatūra. Dažai gali būti skaidrūs ir įgauti spalvą padidėjus ar sumažėjus temperatūrai. Arba iš vienos spalvos gali pasikeisti į kitą. Yra platus spalvų pasirinkimas.

Kur galima pritaikyti spalvą keičiančią etiketę?

Laikinas spalvos pasikeitimas gali būti labai įvairiai pritaikytas. Pavyzdžiui, dažus galima naudoti kaip saugios temperatūros valdymo indikatorių maisto ir gėrimų produktams. Taip pat norint pranešti vartotojams, kada produktai yra tinkamos vartoti temperatūros. Tai gali būti ir efektyvi rinkodaros priemonė kuriant interaktyviąją patirtį su jūsų vartotoju.

Vienas labiausiai taikomas šios dažų technologijos būdas yra gėrimų pramonė. Pavyzdžiui, alaus butelių etiketes galima atspausdinti termochrominiais dažais, kad atvėsus alui pasikeistų etiketės ar elemento spalva.

Bendrovė „Kalnapilis“ sukūrė dizainą termochrominei etiketei, kad vartotojas matytų, kada produktas pasiekė tam tikrą temperatūrą – atšalo. Į bendrąjį etiketės dizainą buvo įkomponuota snaigė, kuri atspausdinta skaidriais termochrominiais dažais. Atšalus produktui, snaigė įgauna mėlyną spalvą.

Termohrominiai dažai, kaip efektyvi rinkodaros priemonė, gali būti naudojami vizualiai parodant produkto temperatūrą arba tiesiog žaismingai bendrauti su vartotoju naudojant produkto pakuotę.

 

Ar norėtumėte sužinoti daugiau informacijos, kaip savo etiketėms pritaikyti termochromines savybes? Susisiekite su mumis paskambinę telefonu 8 652 495 49 arba rašydami el. paštu aurimas.gurstis@pakmarkas.lt.

Kitos lipnių etikečių ir termo-apsitraukiančių bei jusiančių etikečių galimybės yra plačios, kviečiame kreiptis.